На дитячій локації щодня працюватимуть два адміністратори – із 08:00 до 20:00
На станції метро "Кловська" у Києві з'явилась дитяча локація. Це місце, де батьки разом із малечею можуть перечекати повітряну тривогу. Там є все необхідне, аби провести час з користю і в безпеці.
Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації. На дитячій локації щодня працюватимуть два адміністратори – із 08:00 до 20:00. Проте у разі оголошення повітряної тривоги простір функціонує у цілодобовому режимі.
"У перші дні повномасштабного російського вторгнення на станціях метро укривалося близько 2 тисяч дітей абсолютно різного віку. Разом із волонтерами, громадськими та міжнародними організаціями ми намагалися відвернути увагу дітей від тих подій, що відбувалися і відбуваються досі в нашій держав", – зазначив начальник КП "Київський метрополітен" Віктор Брагінський.
Простори "Спільно" стали точками стабільності та безпеки для дітей. Там малеча проводить час зі своїми однолітками, граючись та навчаючись.
"Мережа "Спільно" – це також платформа інтегрованих сервісів ЮНІСЕФ. Нова точка у київському метро не стане винятком: діти зможуть брати участь у розвивальних активностях та отримувати психологічну підтримку", – наголосив директор із зовнішніх зв'язків ЮНІСЕФ в Україні Деміен Ранс.
Дитяча точка укомплектована всім необхідним для розваг та розвитку дітей, дитячими книжками та ігровими наборами. Крім цього до співпраці залучені професійні педагоги, лікарі, аніматори та психологи, які проводять майстер-класи для дітей, грають із ними в розвивальні ігри. Знаходиться дитячий простір "Спільно" у вестибюлі станції "Кловська" (перед лінійкою турнікетів).
З березня 2022 до березня 2023 року понад 150 точок "Спільно" у 20 областях прийняли понад 775 тисяч відвідувачів, з них 480 тисячі дітей. Дитячі точки "Спільно" надають підтримку та послуги дітям, підліткам та їхнім опікунам, у тому числі тим, які проживають на територіях, де нещодавно велися бойові дії. Простори розташовуються у спеціальних наметах або організованих просторах у містах – наприклад, на залізничних станціях або метро, а також у притулках для переселенців. Окрім навчання та розвивальних активностей, діти та їхні батьки можуть отримати потрібні консультації, а також перенаправлення на надання психологічної допомоги чи медичних послуг.
Раніше ми писали, що у метро Києва відкрили виставку "Війна очима піротехніків ДСНС". Крім того, влада Києва повідомила, коли дерусифікує "Льва Толстого" та інші станції метро.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.