«Члени "коаліції охочих" узгодили, що хоча б один європейський лідер має поговорити з Росією. Це може бути або Франція, або Велика Британія – обидві країни є лідерками "коаліції охочих"
«Кліп на композицію ми знімали у Варшаві. Для мене це був дуже цікавий досвід. Правила електронної сцени кардинально інші, ніж у рок-музиці. Але ми отримали дуже гарні відгуки», – розповіла Юлія Саніна.
Алгоритми використовують мовну модель на основі штучного інтелекту
В інтернеті з’явився безкоштовний сайт Angry Email Translator (AET), який за допомогою нейромережі перекладає гнівні та агресивні повідомлення ввічливою мовою. Для цього використовується мовна модель на основі штучного інтелекту (ШІ).
Сайт пропонує користувачам переробити електронні листи, написані в гніві, на ділові та ввічливі. Це дозволить зберігати поважні стосунки навіть у найскладніших ситуаціях, наголошують розробники. Проте AET не переписує листи, а лише замінює агресивні формулювання на більш ввічливі та професійні без втрати сенсу. Для цього алгоритми використовують мовну модель на основі ШІ.
На сайті представлено декілька прикладів роботи нейромережі. Ось як вона переписала короткий лист “Йдіть до біса! Сьогодні буду відпочивати!”:
“Шановний колега/Шановна колега, сподіваюся, що у вас все гаразд. Я б хотів/хотіла повідомити, що сьогодні планую взяти відпустку/відпочинок”.
В цілому сайт Angry Email Translator зі своїм основним завданням справляється добре. Проте поки що перероблені листи потрібно редагувати із-за проблем з пунктуацією. Також повідомлення обмежені 150 символами, через що відповіді іноді обриваються на півслові. Однак у багатьох випадках Angry Email Translator все ж таки може бути корисний.
Нагадаємо, раніше Інформатор повідомляв, що штучний інтелект почав розробляти ліки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.