Головна
Україна
Події
14:33, 23 Вересня
Информатор UA

Интро

В окупованому Мелітополі вночі 23 вересня підірвали квартиру із родиною колаборантів. В результаті загинули двоє людей. ЗМІ повідомляють, що вибух стався у будинку на вулиці Шмідта, 40. Як розповів речник Одеської військової адміністрації Сергій Братчук, загинула Оксана Дерябіна та Сергій Дерябін. Жінка колишня заступниця начальника залізничної станції "Мелітополь". Після приходу росіян очолила станцію, брала безпосередню участь в організації постачання озброєння та рашистських боєприпасів у північному напрямку та вивезенням викраденого зерна у південному. Сергій Дерябін також був співробітником залізничної станції "Мелітополь" і працював у підпорядкуванні дружини. Крім того, в Мелітополі вранці 23 вересняпрогримів ще один вибух приблизно о 7 ранку по вулиці О. Невського в районі охоронної структури орків. В чий будинок прилетіла вибухівка, уточнюється. Як проходить перший день фейкового референдуму у Мелітополі На окупованих територіях Херсонської, Запорізької, Донецької та Луганської областей сьогодні, 23 вересня, розпочинаються "референдуми" про входження до складу росії, повідомляють пропагандистські ЗМІ. Вони продовжаться до понеділка включно, а потім оголосять "результати". У Мелітополі міжнародних експертів не буде. Загарбникам потрібен фейк, яким вони прикриються для мобілізації. Крім того, у місті наростає терор окупантів. "О 07:00 в Мелітополі пролунав гучний вибух, який добре відчули мешканці в центрі міста.Люди бояться виходити з дому. А цей страх на руку окупантам - в перший день побудинкового "голосування" на псевдореферендумі їм потрібно, щоб всі тихо сиділи вдома. Уточнюємо інформацію", - заявив мер міста Іван Федоров. Він закликав мелітопольців триматися якнайдалі від російських військових і ворожої техніки. Адже поряд з ними постійно щось вибухає. Якмісцеве видання, вибух пролунав поблизу відділу безпеки. Відомо, що вибуховий пристрій спрацював в одному з будинків.За словами сусідів, з квартири винесли труп. Крім того, медики швидкої допомоги забрали постраждалих. Внаслідок вибуху сталася пожежа і полум'я охопило сусідні квартири. Мешканці кажуть, що у квартирі, де пролунав вибух, жив якийсь високопоставлений чиновник. Відключення інтернету Окупанти занурили мешканців Мелітополя в інформаційний вакуум. З 22 вересня у місті відключили домашній інтернет. А це означає, що жителі міста не можуть зв'язатися зі своїми рідними не лише у Мелітополі, а й з тими, хто проживає на підконтрольній частині України. Зв'язок російських провайдерів працює жахливо, скаржаться місцеві жителі. Є інформація, що проблеми з інтернетом це провокація окупантів. Вони влаштували її на період псевдореферендуму до 27 вересня. Нагадаємо, стали відомімісця проведення у Херсоні. Такожпроходить псевдореферендумв Луганській області. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

У Мелітополі підірвали квартиру з сім'єю колаборантів

Читать на русском
У Мелітополі підірвали квартиру з сім'єю колаборантів

Зрадники України загинули

В окупованому Мелітополі вночі 23 вересня підірвали квартиру із родиною колаборантів. В результаті загинули двоє людей. ЗМІ повідомляють, що вибух стався у будинку на вулиці Шмідта, 40.

Як розповів речник Одеської військової адміністрації Сергій Братчук, загинула Оксана Дерябіна та Сергій Дерябін. Жінка – колишня заступниця начальника залізничної станції "Мелітополь". Після приходу росіян очолила станцію, брала безпосередню участь в організації постачання озброєння та рашистських боєприпасів у північному напрямку та вивезенням викраденого зерна у південному. Сергій Дерябін також був співробітником залізничної станції "Мелітополь" і працював у підпорядкуванні дружини.

Крім того, в Мелітополі вранці 23 вересня прогримів ще один вибух приблизно о 7 ранку по вулиці О. Невського в районі охоронної структури орків. В чий будинок прилетіла вибухівка, уточнюється.

Як проходить перший день фейкового референдуму у Мелітополі

На окупованих територіях Херсонської, Запорізької, Донецької та Луганської областей сьогодні, 23 вересня, розпочинаються "референдуми" про входження до складу росії, повідомляють пропагандистські ЗМІ. Вони продовжаться до понеділка включно, а потім оголосять "результати". У Мелітополі міжнародних експертів не буде. Загарбникам потрібен фейк, яким вони прикриються для мобілізації. Крім того, у місті наростає терор окупантів. 

"О 07:00 в Мелітополі пролунав гучний вибух, який добре відчули мешканці в центрі міста. Люди бояться виходити з дому. А цей страх на руку окупантам - в перший день побудинкового "голосування" на псевдореферендумі їм потрібно, щоб всі тихо сиділи вдома. Уточнюємо інформацію", - заявив мер міста Іван Федоров. 

Він закликав мелітопольців триматися якнайдалі від російських військових і ворожої техніки. Адже поряд з ними постійно щось вибухає. Як пише місцеве видання, вибух пролунав поблизу відділу безпеки. Відомо, що вибуховий пристрій спрацював в одному з будинків. За словами сусідів, з квартири винесли труп. Крім того, медики швидкої допомоги забрали постраждалих. Внаслідок вибуху сталася пожежа і полум'я охопило сусідні квартири. Мешканці кажуть, що у квартирі, де пролунав вибух, жив якийсь високопоставлений чиновник.

Відключення інтернету

Окупанти занурили мешканців Мелітополя в інформаційний вакуум. З 22 вересня у місті відключили домашній інтернет. А це означає, що жителі міста не можуть зв'язатися зі своїми рідними не лише у Мелітополі, а й з тими, хто проживає на підконтрольній частині України. Зв'язок російських провайдерів працює жахливо, скаржаться місцеві жителі. Є інформація, що проблеми з інтернетом – це провокація окупантів. Вони влаштували її на період псевдореферендуму до 27 вересня.

Нагадаємо, стали відомі місця проведення «референдуму» у Херсоні.

Також Інформатор писав, як проходить псевдореферендум в Луганській області.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.