У Маріуполі зносять пошкоджені будинки, виганяючи людей на вулиці

Читать на русском

Водночас, росіян розселяють по вцілілим квартирам

Читать на русском
У Маріуполі зносять пошкоджені будинки, виганяючи людей на вулиці

Водночас, росіян розселяють по вцілілим квартирам

Рашисти продовжують свій терор проти місцевого населення. 

Про це повідомляє радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, – передає Інформатор.

У місті продовжується активна боротьба окупантів проти нормального життя місцевих жителів. Обіцяні знесення частково зруйнованих та пошкоджених будинків перейшли до активної фази. Водночас, призначення обіцяного житла тим, хто мешкав у цих будинках, нікуди не перейшло, і так і залишається лише обіцянками. 

Наразі проводять активні роботи по вулицях Сонячна та Шевченко. Люди залишаються без надії на отримання житла. Водночас, самих російських будівельників активно розслеляють по вцілому житлу українців, що залишили місто або загинули під час російських обстрілів. Сприяють цьому місцеві колаборанти – голови ОСББ. 

Рашисти таким чином продовжують свою типову політику терору місцевого населення задля комфорту своїх недолугих виродків з рф. Якщо ви й досі чекаєте на якісь «покращення» в місті від окупантів – не варто. Знесення будинків – виключно картинка, аби вони не псували загальний вигляд міста у пропагандистських матеріалах. 

Нагадаємо, що в Запорізькій області ЗСУ знищили рідкісний радіолокаційний комплекс рашистів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.