Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Один з рівнів майбутнього паркінгу забудовник передасть до управління міста
Зʼявився проект перетворення площі князя Святослава поблизу центру Львова. У разі надання забудовнику дозволів місцевою владою, там зʼявиться житловий комплекс з дворівневим підземним паркінгом. Другий рівень планують передати у муніципальне користування.
Також на території ЖК будуть і комерційні приміщення, де розташуються заклади громадського харчування та стоматологічна клініка. Середня висота будівель складатиме 18 метрів. Про це повідомляє сайт "Хмарочос".
За розробку проекту відповідальна компанія PRAUD. Раніше архітектурно-містобудівна рада Львова вже схвалила запропоновані фірмою зміни. Тепер їх має затвердити міськрада.
Згідно з проєктом, на площі буде споруджено офісно-житловий комплекс з апарт-готелем. Перший поверх буде призначено для комерційних приміщень: ресторани, салони краси, офіси та стоматологічна клініка. Також поруч буде створено громадський простір з лавками, літніми майданчиками та деревами.
Підземна частина будівлі обладнана дворівневим паркінгом, на -2 рівні якого буде окремий вʼїзд та виїзд, управлінням якого займатиметься місто. Цей підземний паркінг також буде використовуватися як укриття для близько 3 000 осіб.
У минулому столітті ця площа називалась площею Юзефа Бема, де сто років тому з'явилися хаотично розташовані будинки та промислові споруди. Розвиток району почався після будівництва головного залізничного вокзалу.
У Львові цьогоріч вирішили встановити головну ялинку міста. Її засвітили напередодні Миколая – 5 грудня. Різдвяний символ розмістили на площі перед Львівським національним академічним театром опери та балету імені Соломії Крушельницької.
Також ми писали, що у Львові, під час Форуму місцевого самоврядування, представники десяти громад підписали Меморандум про співпрацю та створення асоціації органів місцевого самоврядування "Львівська агломерація", подібної до створеної столичної агломерації.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.