Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Обвинувачений - начальник одного з управлінь штабу командування СВ ЗСУ, який одночасно обіймав ще й посаду у КМДА, його звинувачують в незаконному переправленні чоловіків за кордон
Працівники Державного бюро розслідування затримали ще одного військового посадовця, цього разу - у Києві. Йдеться про начальника одного з управлінь штабу командування Сухопутних військ ЗСУ, який одночасно обіймає ще й посаду у Київській міській військовій адміністрації. Військового звинувачують в організації схеми незаконного переправлення чоловіків призовного віку за кордон.
Про це повідомляє пресслужба ДБР. Пишуть, що під контролем правоохоронних органів задокументовано кілька випадків видачі фіктивних документів.
"Ціна «послуги» для однієї особи становила $10 тис. За ці гроші «клієнтам» оформлювали фіктивні документи про непридатність до військової служби. Організатора схеми затримали під час передачі документів, які надають право виїзду з України трьом особам, за які він отримав 30 тисяч доларів", - інформує ДБР.
Також пишуть, що під час обшуків у військового вилучили понад 48 тисячі доларів. Деякі купюри вже ідентифікували - вони є доказом у справі.
Нагадаємо, напередодні ДБР повідомило про підозру воєнкому із Закарпаття. Той змушував солдатів працювати на будівництві свого маєтку безплатно - таку практику "військової служби" свого часу застосовували радянські офіцери. "Совок" в голові воєнкома підтвердив ще й обшук: у нього вдома та у робочому кабінеті знайшли радянську та рашистську атрибутику.
Також Інформатор писав про працівника військкомату з Дніпра, який за час великої війни збагатився на 350 мільйонів гривень. І про те, що син воєнкома у Львові отримав у подарунок елітне житло у передмісті.
Це тільки кілька випадків порушень, які виявила масштабна перевірка ТЦК та інших військових відомств. ЇЇ влаштували після гучної справи із одеським воєнкомом Борисовим, який у час війни купив собі дорогу віллу в Іспанії та обзавівся розкішним автопарком. Загалом ДБР відкрило 106 кримінальних проваджень щодо порушень під час роботи військових.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.