“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Захід присвячено кібербезпеці нашої країни
20-21 жовтня в столиці України пройде захід, який об’єднає фахівців з кібербезпеки та протидії дезінформації з цивілізованого світу. Там зустрінуться представники як України, так і країн ЄС та США. Вони працюватимуть над новими рішеннями у сфері кібербезпеки.
Про захід розповіли в Центрі протидії дезінформації. «Національний оборонний хакатон-2022» об’єднає також представників IT приватного та державного секторів. Разом з іноземними партнерами наші експерти будуть працювати над новими рішеннями, аби Україна ефективніше здобувала перемоги над ворогом у кіберпросторі.
До участі в заході запросили провідних кіберекспертів з НАТО, а також представників з деяких країн окремо. Мова йде про Польщу, Велику Британію, США, Литву, Латвію, Естонію та інших країн ЄС.
«Проведення Національного оборонного хакатону дозволить віднайти інноваційні рішення, що зараз необхідні нашим захисникам, та сприятиме поглибленню співпраці з міжнародними партнерами», – зазначили в ЦПД.
Окремо зазначається, що під час заходу проведуть презентацію українських інноваційних проєктів у сфері кібербезпеки та оборони. Взяти участь у хакатоні можуть українські експерти, що не відносяться до державних установ.
Будь-хто може подати заявку на участь у якості члена команди, або як ментору чи судді. Залишити заявку можна за цим посиланням. Зробити це потрібно до 15 жовтня 2022-го року.
Кібербезпекою називають сукупність методів захисту у галузі телекомунікацій та інформатики. Фактично, мова йде про можливість захисту від гакерських атак ворога та окремих особистостей на державні та інші об’єкти нашої країни.
З початку повномасштабного вторгнення росіяни сильно активізувалися та активно почали намагатися зламати наші державні об’єкти, мережі представників влади, об’єкти критичної інфраструктури і т.д. Проте, переважна більшість атаки ворога провалилися. Водночас, ми також здійснюємо удари у відповідь – наприклад, зафіксована була масштабна кібератака українських гакерів на платіжну систему «мир».
Нагадаємо, що «Укрпошта» дісталася до Ізюму на Харківщині: скільки відділень відкрилися.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.