"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Молодь збирається у громадських місцях для вчинення провокацій, поліція посилила перевірки
У Подільському районі Києва біля одного з великих торгових центрів хотіли зустрітися представники "ПВК Рьодан". Тож біля ТЦ чатували оперативники. При собі "рьоданівці" мали газові балончики, ножі, електрошокер.
Як повідомляє кореспондент "Украина Сейчас", це відбулося у середу, 1 березня. Пресофіцер поліції Подільського району Анна Страшок говорить, що через "рьоданівців" поліція посилила охорону біля місць масового скупчення. Відомо, що представники так званої "ПВК Рьодан" влаштовують провокації та бійки, тож поліція проводить превентивні заходи та розмову з батьками неповнолітніх, яких підозрюють у можливих провокаціях.
"Представники цих організацій збираються в місцях масового скупчення громадян. Зокрема, у торговельних центрах для здійснення провокацій та бійок. Працівники поліції прикривають усі громадські місця, де може з'явитися молодь. Проводимо превентивні заходи, перевіряємо наявність у них будь-яких заборонених речей та спілкуємося з батьками чи знають вони, де знаходяться їхні діти", - додала Страшок.
Також були затримання "реданівців" і в Борисполі. За інформацією джерел "Украина Сейчас", там до відділку поліції доставили 31 людину.
За словами заступника начальника управління ювенальної превенції Нацполіції Ярослава Шанько, наприкінці лютого Національна поліція помітила в інтернеті активність нового молодіжного руху, який має на меті провокування конфліктів та масових бійок. Першочергова перевірка показала, що штучний розвиток такої субкультури — це спроба російських пропагандистів провести чергову інформаційно-психологічну операцію та використати дітей для дестабілізації внутрішньої ситуації України. Так, станом на початок березня в Україні зафіксували вже 41 зібрання молоді в різних регіонах. До управлінь та відділів поліції запросили майже 800 людей, більшість з яких – це неповнолітні. Він також заявив, що поліцейські вже заблокували близько 20 каналів, які створили саме для популяризації цього руху.
Раніше Інформатор у своєму розслідувані писав, що відомо про "ПВК Рьодан" та бійки підлітків, чому їх емблема — павук. Крім того, Telegram-канал про повістки, що розповсюджував російське ІПСО, перейменували на "ПВК Рьодан".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.