Війна закінчиться у 2025 році. Або її можна буде завершити мирними переговорами, або одна з воюючих сторін буде знищена
У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Насправді цього року я не планував випускати колядку або будь-яку різдвяну пісню. Але все сталось дуже швидко: прийшов на студію, почув аранжування до легендарного "Щедрика" – ми записали пісню та відзняли відео за тиждень. Мені дуже сподобалось, хоч і стиль R&B не притаманний мені. Думаю, в такому виконанні ви ще не чули цю щедрівку", – каже співак.
Подібна правила допомагають зберегти спокій серед населення
Порушення подібних заборон може призвести до створення зайвої паніки.
Про це розповідає Центр стратегічної комунікації з посиланням на мера столиці Віталія Кличко, – передає Інформатор.
У Києві тепер офіційно заборонено продавати чи тим паче запускати салюти. Обмеження також дісталися і до любителів поїздити на автомобілях чи мотоциклах без глушника. Усі ці заборони будуть діяти на час війни, проте з деякими розбіжностями.
Варто зазначити, що така заборона давно діє в більшості громад по всій країні. Особливо це стосується місць чи поселень, що перебувають у близькості до лінії фронту.
Причина таких заборон доволі очевидна – шум від салютів можна легко сплутати зі звуками обстрілів. Зайве світлові відблиски в небі також можуть змусити чималу кількість людей нервувати. Також і загроза виникнення пожеж через запуск салютів нікуди не ділася.
Що стосується автомобілів – будь-який транспортний засіб без глушника чи з ушкодженим глушником також важко назвати тихим. Проїжджаючи повз таке авто може змусити всіх навколо думати, що вулицею пересувається авто з кулеметом. Під час війни чимало людей перебувають у складному психологічному стану, і чимало з наших громадян вимушено дійсно чули вибухи та стрілянину.
Такі прості речі, як салюти чи відсутній глушник, можуть ще сильніше похитнути моральний стан людей, та зайвий раз їх налякати. Дехто може навіть викликати поліцію на стрілянину, і тоді проблема розшириться до розтрачання ресурсів правоохоронних органів.
Раніше ми розповідали про те, як захистити свій банківський рахунок.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.