Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
2 квітня предстоятель УПЦ МП без докорів сумління провів службу в Лаврі, але без Павла
2 квітня у Києво-Печерській лаврі пройшла ранкова недільна служба. Не дивлячись на те, що договір про оренду було розірвано, і УПЦ МП мала б уже виїхати з лаври, службу знову прийшов проводити Онуфрій (Березовський). Цього разу митрополита УПЦ МП Павла (Лебедя) немає – через домашній арешт.
Про повернення Онуфрія до читання проповідей повідомили в соціальних мережах. Водночас, на території монастиря працюють поліцейські, які слідкують за правопорядком.
“Києво-Печерська лавра зараз. Віряни збираються на службу. Літургію очолить митрополит Онуфрій”, – зазначається в повідомленні.
На службу прийшли віряни московського патріархату. Схоже, всі розуміли, що рішення про виселення УПЦ МП з Лави ще 29 березня виконано не буде. Це пов’язано з розірванням договору про оренду з боку Міністерства культури України через зафіксовані порушення.
10 березня стало відомо, що Міністерство культури розриває договорів з УПЦ МП про оренду Києво-Печерської лаври. Територію храму та його супровідних будівель представники Московського патріархату мали покинути до 29 березня. Після цього послідували численні вмовляння та звернення до президента, вірян та правоохоронних органів з боку священиків УПЦ МП, аби їх не виселяли.
Після того, як вмови не подіяли, проросійські попи вирішили перейти до більш радикальних методів. 31 березня Мінкульт відправив комісію для перевірки майна Києво-Печерської лаври. У відповідь на це УПЦ МП зібрала своїх активних прихильників серед вірян, аби фактично заблокувати ревізорів Мінкульту. Ченці разом із затягнутим натовпом зі штовханиною та поливання водою відтіснили комісію, так і не пустивши їх на територію святині.
Окремо варто згадати і про митрополита Павла (Лебедя). Його вже відправили до суду після оголошення про підозру від Служби безпеки України. Його звинувачують у порушенні рівноправності громадян залежно від їхньої расової, національної, регіональної приналежності, релігійних переконань, а також у виправданні чи запереченні збройної агресії. У підсумку, суд обрав йому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту на 60 днів з обов’язком носити електронний браслет.
Нагадаємо, що Паша Мерседес "засвітив" під час обшуку годинник за вартістю автомобіля та шалик відомого бренду.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.