“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Митингующие намерены провести ночь возле здания парламента
У столиці Грузії Тбілісі продовжуються масштабні мітинги проти прийняття закону щодо "іноагентів". Ввечері неділі, 12 травня, під стіни парламенту вийшло кілька тисяч протестувальників. Вони перекрили рух на проспекті Руставелі.
Як повідомила кореспондентка видання "Суспільне", яка перебуває на місці подій, люди мають намір провести ніч біля будівлі парламенту. Таким чином вони хочуть вплинути на рішення юридичного комітету, який зранку 13 травня почне засідання, де підготує до третього читання законопроєкт "Про прозорість іноземного впливу".
"Ми збираємося і залишаємось на ніч, тому що на ранок 13 травня влада призначила комітетські слухання за "російським законом", щоб підготувати його до голосування у третьому читанні", – процитувало слова одного з протестувальників "Суспільне".
Відомо, що протестувальники взяли з собою спальні мішки, намети, пауербанки, протигази, окуляри та інші важливі речі. Влада Грузії залучила до охорони будівлі парламенту додаткові сили поліції. Силовики закрили її з внутрішньої сторони металевими загородженнями.
Telegram oembed: https://t.me/informator_live/2311
У першому читанні законопроєкт про "Про прозорість іноземного впливу" (це так званий закон про "іноагентів") парламент Грузії затвердив 17 квітня цього року. Вже тоді відбулись перші сутички між поліцією та мітингувальниками. Затримали 63 активістів.
Але активісти просто так не здались й продовжили виходити під стіни парламенту та вимагати не ухвалювати скандальний законопроєкт. Бо вони хочуть, щоб Грузія була країною-членом Євросоюзу, а у разі прийняття цього закону "вікно для цього процесу може закритися".
Мітингувальники закидають, що цей закон є аналогом російського, який прийняли ще у 2012 році. Проте влада говорить, що це не так. Тому парламент прийняв його у другому читанні, яке відбулось 1 травня. Це спричинило ще більші протести у столиці Грузії.
Варто зазначити, що президентка Грузії Зурабішвілі в інтерв'ю ВВС заявила, що накладе вето на закон про "іноагентів" у разі його остаточного ухвалення. Проте чи станеться це, покаже час.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.