RU
Головна
Світ
14:27, 5 Жовтня
Информатор UA

Интро

У Франції ув'єязнений взяв у заручники двох охоронців в'язниці, зараз ведуться переговори для їх звільнення. В одного із захоплених охоронців поранення правого ока. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Ouest France. Захоплення заручників сталося у в'язниці суворого режиму Конд-сюр-Сарт. Зараз ведуться переговори, щоби звільнити заручників. В одного із захоплених охоронців поранення правого ока. Охоронець отримав поранення в праве око. Переговори вже почалися, а регіональні групи втручання і безпеки зараз направляються до центрального входу. Також мобілізовано сили внутрішньої безпеки та порушено кримінальну справу, - йдеться в повідомленні. До в'язниці направили додаткові сили поліції. Заручників узяв 33-річний ув'язнений, який був засуджений до довічного ув'язнення з позбавленням волі терміном на 22 роки за зґвалтування й замах на вбивство. Він потрапив у цю в'язницю місяць тому. Під час розгляду його апеляції в суді присяжних Івелін у вересні 2017 року він отримав максимальне покарання за зґвалтування двох молодих жінок у 2013 році. Він також був визнаний винним у спробі вбити одну зі своїх жертв. Згідно зі статтею, опублікованою в газеті Le Parisien, під час слухання експерти назвали його . Це не перший випадок, коли чоловік, описаний місцевими як і , нападає на тюремних охоронців. У квітні 2018 року він був засуджений Версальським кримінальним судом до шести місяців тюремного ув'язнення за напад на двох охоронців у в'язниці Буа-д'Арсі. Deux ambulances et une dizaine de vhicules des Eris viennent darriver au centre pnitentiaire #alencon #prison #prisesdotages pic.twitter.com/RuXbLx5yUV Sacha Martinez (@SachaMartinez42) October 5, 2021 Нагадаємо, у Німеччині чоловік після сварки взяв у заручники пасажирів автобуса. Крім того, у Грузії чоловік із гранатою захопив відділення банку, узяв заручників. Також Інформатор писав, що в Міланському соборі невідомий узяв у заручники охоронця. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У Франції ув’язнений взяв у заручники двох охоронців в'язниці: зараз ведуться переговори

Читать на русском
У Франції ув’язнений взяв у заручники двох охоронців в'язниці: зараз ведуться переговори

Захоплення заручників сталося у в'язниці суворого режиму Конд-сюр-Сарт в департаменті Орн

У Франції ув'єязнений взяв у заручники двох охоронців в'язниці, зараз ведуться переговори для їх звільнення. В одного із захоплених охоронців поранення правого ока.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Ouest France.

Захоплення заручників сталося у в'язниці суворого режиму Конд-сюр-Сарт. Зараз ведуться переговори, щоби звільнити заручників. В одного із захоплених охоронців поранення правого ока.

«Охоронець отримав поранення в праве око. Переговори вже почалися, а регіональні групи втручання і безпеки зараз направляються до центрального входу. Також мобілізовано сили внутрішньої безпеки та порушено кримінальну справу», - йдеться в повідомленні.

До в'язниці направили додаткові сили поліції. Заручників узяв 33-річний ув'язнений, який був засуджений до довічного ув'язнення з позбавленням волі терміном на 22 роки за зґвалтування й замах на вбивство. Він потрапив у цю в'язницю місяць тому.

Під час розгляду його апеляції в суді присяжних Івелін у вересні 2017 року він отримав максимальне покарання за зґвалтування двох молодих жінок у 2013 році. Він також був визнаний винним у спробі вбити одну зі своїх жертв. Згідно зі статтею, опублікованою в газеті Le Parisien, під час слухання експерти назвали його «психопатом».

Це не перший випадок, коли чоловік, описаний місцевими як «імпульсивний» і «жорстокий», нападає на тюремних охоронців. У квітні 2018 року він був засуджений Версальським кримінальним судом до шести місяців тюремного ув'язнення за напад на двох охоронців у в'язниці Буа-д'Арсі.

Нагадаємо, у Німеччині чоловік після сварки взяв у заручники пасажирів автобуса. Крім того, у Грузії чоловік із гранатою захопив відділення банку, узяв заручників.

Також Інформатор писав, що в Міланському соборі невідомий узяв у заручники охоронця.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.