У Франції фанатка своїм плакатом спровокувала аварію на велогонці: її оштрафували на 1200 євро

Внаслідок аварії постраждали понад 20 людей

У Франції фанатка своїм плакатом спровокувала аварію на велогонці: її оштрафували на 1200 євро

26 червня цього року у Франції відбулася знаменита велогонка Тур де Франс, під час якої одна з фанаток своїм плакатом спровокувала масову аварію. Організатори турніру подали на неї до суду, винну оштрафували на 1 200 євро.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на ВПС .

Так, під час велогонки 31-річна француженка розмахувала картонним знаком на шляху велосипедистів. Її знак зачепив німецького гонщика Тоні Мартіна. Він впав на землю та під час падіння зачепив інших учасників, і вони теж упали внаслідок зіткнення.

Внаслідок аварії постраждали понад 20 людей. Багато хто з них не зміг продовжити гонку через отримані травми.

 

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити