“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
З ранку до вечора 24 лютого росіяни збільшили вдвічі кількість кораблів з крилатими ракетами на борту
"У Чорному морі корабельне угруповання в порівнянні з ранком збільшено вдвічі – це вже вісім кораблів, серед яких на бойове чергування виведений і надводний ракетоносій - фрегат, споряджений восьма "Калібрами". На тлі певної активності ворожої авіації це може свідчити про підготовку до ракетної атаки, а також ударів дронами", - йдеться у повідомленні.
Нещодавно секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов повідомив, що росія готується до масованої атаки 24 лютого, тобто річницю повномасштабного вторгнення. Доба ще не минула. Зрештою, ніщо не заважає росіянам влаштувати масовану атаку в інший день. Наші сили ППО напоготові, але правилами безпеки нехтувати не слід.
Очільник Головного управління розвідки України Кирило Буданов теж повідомляв, що готується "невеликий ракетний удар" 24 лютого. Щодо так званих комбінованих ворожих обстрілів, то він пояснив, що використання ракет, з іншого боку – дронів-камікадзе, – це вже досить старі методи.
Раніше ми писали, коли почнуться вирішальні бої у війні. Чи готові українці чинити опір, якщо росія завдасть ядерного удару.