Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
“Це розповідь про взаємне кохання, де кожен день стає святом, коли поряд та людина, яка здатна захистити й підтримати. Це пісня про кохання, яке дарує надію і спокій, роблячи світ теплішим і світлішим лише завдяки тому, що поряд саме він.”, — розповіла Alena Omargalieva.
Українців просять зберігати спокій та не нехтувати сигналами повітряної тривоги
Окупанти відомі своєю любов'ю до символізму й дат. Тож багато українців переймаються, що 24 лютого 2023 року, у річницю повномасштабного вторгнення, вони можуть вдатися до гучної провокації. У розвідці наголосили, що готується "невеликий ракетний удар".
Про це в інтерв'ю "УП" розповів очільник Головного управління розвідки України Кирило Буданов. Щодо так званих комбінованих обстрілів, то він пояснив, що використання ракет, з іншого боку – дронів-камікадзе, – це вже досить старі методи.
"Давайте так: нічого незвичайного не буде. Звичайні намагання… Планується невеликий ракетний удар. 23-24 – у них дві дати. Повірте мені, ми таке пережили уже більше ніж 20 разів", - сказав Буданов.
Щодо 14 лютого, коли декілька прильотів були по Києву й тільки після цього увімкнули повітряну тривогу, то Буданов пояснив: "Це був експериментальний пуск ракети. Наскільки я пам'ятаю – це 48Н6ДМ пускової С-300 (ракета, що має дальність ураження цілей до 250 кілометрів і швидкість 2,5 кілометра за секунду, - ред.)". Він пояснив, що ці ракети стояли в Брянській області й це був один з перших зафіксованих таких дослідних пусків.
18 лютого російські окупаційні війська випустили по Україні чотири крилаті ракети "Калібр" з акваторії Чорного моря. У командуванні Повітряних сил України наголосили, що дві ракети знищили сили та засоби протиповітряної оборони. Нещодавно секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов повідомив, що росія готується до масованої атаки 23-24 лютого, тобто річницю повномасштабного вторгнення. За його словами, наша країна до цього готова. Міністерство освіти і науки України звернулося до начальників ОВА та керівників закладів освіти із рекомендацією перейти на дистанційну форму навчання у період з 22 по 24 лютого. Це пов'язано із загрозою ударів з боку російських військ. У відомстві зазначили, що станом на 21 лютого внаслідок агресії рф пошкоджено 3 128 закладів освіти, з яких 441 – вщент зруйновано. Від рук окупанта загинула 461 дитина, 926 – отримали поранення.
Раніше ми писали, коли почнуться вирішальні бої у війні. Чи готові українці чинити опір, якщо росія завдасть ядерного удару.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.