Головна
Життя
Будівництво
13:11, 18 Травня
Информатор UA

Интро

У Чернігові за кошти державного бюджету розпочалися роботи із відновлення будівлі центру екстреної медичної допомоги, яку російські війська пошкодили у перші дні повномасштабної війни. Про це йдеться у повідомленні пресслужби Чернігівської ОВА. Зруйнована стіна, вибиті вікна та двері до Чернігівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф прилітало не раз. На щастя, медики разом з машинами вчасно евакуювалися, зазначив голова Чернігівської ОВА Вячеслав Чаус, зауваживши, що наразі в центрі вже розпочалися будівельні роботи. Він нагадав, що на відновлення інфраструктури області з державного бюджету України виділено 250 млн грн. Центр входить до першої черги плану з відновлення. Роботи тут вже стартували. До цієї черги також належить відновлення водо-, електромереж, садочків та лікарень. Другий крок житловий фонд, розповів Вячеслав Чаус. На сьогодні служба у Чернігівській області, за словами генерального директора центру екстреної медичної допомоги Ігоря Даниленка, працює у штатному режимі. Нагадаємо, за інформацією заступника керівника Офісу Президента Кирила Тимошенка, на відновлення звільнених від російських військ Київщини, Чернігівщини, Сумщини та Житомирщини з резервного фонду Державного бюджету України виділено перший мільярд гривень.

У Чернігові розпочали відновлювати будівлю центру екстреної медичної допомоги

Читать на русском
У Чернігові розпочали відновлювати будівлю центру екстреної медичної допомоги

На відновлення інфраструктури області з державного бюджету України виділено 250 млн грн

У Чернігові за кошти державного бюджету розпочалися роботи із відновлення будівлі центру екстреної медичної допомоги, яку російські війська пошкодили у перші дні повномасштабної війни.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Чернігівської ОВА.

“Зруйнована стіна, вибиті вікна та двері – до Чернігівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф прилітало не раз. На щастя, медики разом з машинами вчасно евакуювалися”, – зазначив голова Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, зауваживши, що наразі в центрі вже розпочалися будівельні роботи.

Він нагадав, що на відновлення інфраструктури області з державного бюджету України виділено 250 млн грн.

“Центр входить до першої черги плану з відновлення. Роботи тут вже стартували. До цієї черги також належить відновлення водо-, електромереж, садочків та лікарень. Другий крок — житловий фонд”, — розповів В’ячеслав Чаус.

На сьогодні служба “103” у Чернігівській області, за словами генерального директора центру екстреної медичної допомоги Ігоря Даниленка, працює у штатному режимі.

Нагадаємо, за інформацією заступника керівника Офісу Президента Кирила Тимошенка, на відновлення звільнених від російських військ Київщини, Чернігівщини, Сумщини та Житомирщини з резервного фонду Державного бюджету України виділено перший мільярд гривень.

 

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.