“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
В уряді Німеччини заявили, що не тиснуть на Україну щодо переговорів з кремлем в обмін на оборонний пакт
Уряд Німеччини заперечує повідомлення про те, що Берлін разом з Францією та Великою Британією мають конкретні плани щодо оборонного пакту з Україною.
Про це заявили у пресслужбі Бундестагу у неділю, 26 лютого, повідомляє німецьке видання Tagesschau.
У заяві зазначається, що дебати про гарантії безпеки почалися серед союзників вже через кілька тижнів від початку війни. Але нових конкретних умов в останні місяці Україні ніхто не пропонував і про пакт не йшлося.
"На останній зустрічі канцлера Олафа Шольца та президента Франції Еммануеля Макрона з українським главою держави Зеленським це питання не відігравало жодної ролі", - йдеться у повідомленні.
Низка західних ЗМІ услід за виданням The Wall Street Journal опублікувала інформацію про те, що Великобританія, Німеччина, Франція знайшли спосіб підштовхнути Україну до переговорів з рф.
Йшлося про те, що ці три європейські держави планують укласти нову оборонну угоду з Україною після завершення війни. Вона передбачає розширення доступу Києва до новітнього військового обладнання. Повідомлялося, що минулого тижня британський прем'єр-міністр Ріші Сунак запропонував угоду, за якою Україна отримає більший доступ до передової військової техніки, зброї та боєприпасів для оборони після закінчення війни. Зі свого боку, французькі та німецькі чиновники начебто підтримали цю ініціативу. Вони вважають, що вона допоможе зміцнити довіру до України та підштовхне владу країни до мирних переговорів. Іншою метою запропонованої домовленості нібито є можливість вплинути на росію. Мовляв, якщо росія побачить, що Захід готовий в майбутньому розширити військову допомогу Україні, це переконає Москву, що вона не зможе досягти своїх військових цілей.
Україну неодноразово намагались схилити до початку мирних переговорів з росією. Так у лютому, під час візиту українського президента у Париж, президенти Макрон та Шольц намагались переконати Зеленського у доцільності переговорів з росією.
Останнім прикладом став так званий "мирний план" Китаю, нещодавно запропонованій нашій країні. У ході великої пресконференції 24 лютого, у річницю війни, президент Володимир Зеленський пояснив, що його не влаштовує у цьому документі і фактично його відкинув. Напередодні глава української дипломатії Дмитро Кулеба пояснив, що мирний план не може передбачати поступок територіями та нести навіть найменшу загрозу для суверенітету України. До слова, німецький канцлер Олаф Шольц також розкритикував китайський мирний план.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.