“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Канцлер Німеччини наголосив, що серед 12 пунктів немає згадки про виведення російських військ з України
Канцлер Німеччини Олаф Шольц розкритикував "мирний план" Китаю про врегулювання війни в Україні. Він заявив, що у документі не вистачає згадки про виведення російської армії з території нашої країни. Про це пише видання Welt.
"З моєї точки зору, не вистачає рядка, який би сказав: російські війська також повинні вийти", — сказав Шольц.
Водночас Шольц назвав правильною згадку у пропозиціях Китаю про недопущення застосування ядерної зброї. Також він заявив, що не може бути "диктаторського миру в російському стилі".
"Президент рф володимир путін повинен це усвідомити", – додав німецький канцлер.
У Китаї у першу річницю повномасштабного вторгнення росії в Україну представили власний "мирний план". У ньому перелічили ідеї, які начебто мають допомогти досягти миру за столом переговорів.
Документ містить у назві слова "українська криза", при цьому не акцентуючи уваги на агресії російської федерації. Текст документа оприлюднено на офіційному сайті Міністерства закордонних справ Китаю. Позиція викладена у 12 окремих пунктах, які виглядають доволі загально і розмито та явно не сприяють мирному врегулюванню війни:
В Україні гостро розкритикували мирний план Китаю. Зокрема, народний депутат Давид Арахамія назвав цей документ неприйнятним для України.
"Зауважте, що Китай утримався у четвер, 23 лютого, від голосування в Генасамблеї ООН щодо української формули миру президента України Володимира Зеленського. Це дає конкретний натяк на те, що Пекін хоче підігрувати російській версії так званих перемовин", - сказав Арахамія.
Інформатор писав раніше, що путін сподівається після зустрічі з китайським лідером Сі Цзіньпіном знайти вихід із того глухого кута, у який сам себе загнав. Ми також повідомляли, чому жодна версія китайського мирного плану не буде прийнятною для України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.