Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Росія продовжуватиме вести війну проти України
Українська розвідка проаналізувала, скільки часу зможе воювати росія проти України. Йдеться про два роки. Однак якщо посилити санкції, то цей запас буде ще меншим.
Про це в інтерв'ю "РБК-Україна" розповів заступник начальника ГУР Міноборони України Вадим Скібіцький. Він розповів, що воєнна розвідка Литви каже, що запас росії – це два роки.
"Воєнна розвідка Литви каже, що запас росії – це два роки. Ми також говоримо, що вони можуть вести війну ще 2023 – максимум 2024 рік – все. Це – якщо ми говоримо про конвенційну війну. А якщо посилити санкції, то цей запас буде ще меншим", - сказав Скібіцький.
За словами Скібіцького, великий наступ – це була більше російська пропаганда та переоцінка своїх можливостей. Росіяни перейшли до активних наступальних дій на початку лютого. Ціль у них залишилися одна – вихід на кордони Донецької та Луганської областей.
"Але на сьогодні вже зрозуміло, що російські війська не мають спроможностей проводити широкомасштабні стратегічні наступальні операції. Наші захисники відбивають удари, тримають оборону і сковують сили ворога на кількох ділянках фронту. Адже загарбники розраховували, що в них буде стрімкий успіх на якомусь напрямку і вони почнуть його розвивати, а цього успіху немає", - акцентував Скібіцький.
Водночас він додав, що окупанти готуються, проводять розвідку і намагаються визначити слабкі місця в нашій обороні. Але ще на початку вторгнення стало очевидно, що росія не здатна проводити одночасно великий стратегічний наступ на 2-3 напрямках – це неможливо.
"Це досвід року війни. Херсонська і Запорізька області, Крим – там росіяни готуються до оборони. Ми це бачимо", - резюмував Скібіцький.
До кінця 2023 року війна росії проти України почне переходити у фазу переговорів. Такої думки дотримується колишній директор ради безпеки США у справах Європи Алекс Віндман. За його словами, після того, як окупанти зазнають ще більших втрат, вони будуть вимушені перейти в оборону, але успіх буде на боці нашої країни. Віндман наголосив, що у найближчі рік-два росії не вдасться переламати війну на свою користь.
Нагадаємо, окупанти можуть розпочати новий масштабний наступ вже найближчими тижнями. Крім того, українські війська почали локальний контрнаступ під Бахмутом, тиск росіян слабне.
Також Інформатор писав, що Зеленський розповів про день, коли Україна отримала перші перемоги в повномасштабній війні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.