Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
В цей день Україна святкує перші перемоги на полі бою
21 березня для України перша річниця переможних битв за північ нашої держави. Саме в цей день минулого року українські війська відбили російську атаку на маленьке село в Київській області під назвою Мощун. Воно стало першим великим кроком України до перемоги в цій війні.
Події минулого року президент Володимир Зеленський нагадав під час свого вечірнього відеозвернення. Також зазначив й про інші важливі битви за незалежність України та наголосив на майбутніх перемогах.
"Битва за Гостомель. Бої за Ірпінь. Боротьба на Чернігівщині й Сумщині. Битва за Зміїний. Жорстоке протистояння на півдні України й унікальна наша оборонна операція, яка повернула свободу Харківщині. Ми прийдемо до такого ж результату і в інших активних діях. У героїчній битві за Донбас, у якій неминуче домінуватиме український прапор", — повідомив очільник держави.
Не забув Зеленський й про протистояння на півдні, яке відновить нормальне українське життя в Приазовʼї. А також про повернення нашого Криму, звідки вже почали втікати російські мігранти.
"Наша впевненість у перемозі України, наше бачення вільного майбутнього для нашої держави, український героїзм, який вразив світ, – усе це народилося саме там. У містах-героях української Півночі, українського Сходу, українського Півдня. У #МістаГероїв, чий характер ані на секунду не підкорився окупанту навіть тоді, коли окупант прийшов до їхніх домівок", — наголосив президент України.
Окрім святкування перших маленьких перемог, 21 березня, президент України вшановував й пам'ять тих, хто віддав за свободу України своє життя.
"Сьогодні я вшанував героїв битви за Мощун – за Київ – саме там, де буде збудовано меморіал на честь наших воїнів і звичайних мешканців Мощуна, чиї життя були забрані цією жорстокою війною", — зазначив Зеленський.
Також в цей день до України з візитом навідався прем’єр-міністр Японії Кішіда. Урядовець почав свою мандрівку з відвідання Бучі, де вшанував пам’ять всіх тих, чиє життя забрали російські окупанти.
"Варто зважати на те, що цей візит відбувається в час, коли Японія головує у «Групі семи» – у «Великій сімці» демократичних держав. Тож з урахуванням міцності Японії, лідерства цієї держави в Азії у захисті миру й міжнародного порядку, заснованого на правилах, а також відповідальності Японії як головуючої в «Групі семи» наші сьогоднішні переговори справді можуть дати глобальний результат", — поділився деталями візиту очільник держави.
Президент України та прем'єр-міністр Японії під час відвідин обговорили безпекові питання, політичні, санкційні, економічні, і гуманітарні питання. Після чого, Японія висловила готовність долучитися до відбудови нашої держави, взяти на себе економічні та інфраструктурні аспекти та "працювати разом із нами, щоб іще активніше мобілізувати світ для міжнародного порядку, для захисту від агресії, для захисту від російського терору".
Нагадаємо, сьогодні росіяни обстріляли Одесу з Су-35: влучили у житловий будинок, є постраждалі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.
.