“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
На ділянці будуть будинки із кулеподібною формою. Вони будуть мобільними – їх можна буде зібрати й розібрати за один день
У Бучі вже відкрили пам'ятник закатованим українцям, а архітектурна студія "Martin architects" виконала проєкт центру психологічної реабілітації для осіб, що страждають на посттравматичний стресовий розлад (ПТСР). Цей проєкт отримав назву "Хутір" і передбачає розташування на острові посеред водойми у тихій місцевості Бучі.
Відомо, що місцева влада вже надала студії земельну ділянку для реалізації цієї ідеї.
На острові планується побудувати будинки зі специфічною кулеподібною формою. Ці будівлі будуть мобільними, тобто їх можна зібрати й розібрати всього за один день.
Кожен будинок буде розрахований на проживання трьох або чотирьох осіб і включатиме кухню, їдальню, комору, робоче місце й ванну кімнату. Додатково, вони будуть оснащені системою підігріву підлоги, бойлером і системою клімат-контролю.
Крім житлових будівель, на території острова планується створити фудкорт, коворкінг, зони для відпочинку та спорту, а також центр догляду за дітьми.
Наразі студія "Martin architects" шукає організації та інвестиційні фонди, які можуть надати допомогу у будівництві острова "Хутір".
За період з 27 лютого по 31 березня 2022 року Бучанський район перебував під російською окупацією. Цей район включає такі населені пункти, як Буча, Ірпінь, Бородянка, Гостомель, Мотижин та інші. Протягом 33 днів окупації, загарбники вбили понад 1,4 тис. мирних мешканців і знищили 3 846 житлових будинків.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що всіх небайдужих киян запрошують взяти участь у навчаннях з національного спротиву.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.