Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Усі викарбувані імена належать вбитим під час окупації міста українцям
У Бучі Київської області відкрили спеціальну інсталяцію в пам’ять про тих, хто помер в місті від рук російських терористів. Пам’ятник представляє собою чотири споруди з металевими табличками, на яких викарбувано імена загиблих, і встановлений на вході в міський парк. Усього їх налічується 501 людина.
Про встановлення пам’ятника розповів мер Бучі Анатолій Федорук. На інсталяції можна побачити імена 501 людини, які втратили свої життя через російську окупацію. Сталося це протягом 33 днів, коли тривала окупація – з 27 лютого, коли російські війська зайшли в Бучу, до 31 березня, коли ЗСУ змусили окупантів відступати.
“Це не можна забути і не можна пробачити. Тому ми продовжуємо нагадувати світу про військовий трибунал. При вході у міський парк ми встановили інсталяцію, де згадали кожного з 501-го (загиблого від рук окупантів. – Ред.)”, – сказав міський голова.
1 липня в парку також провели концерт-реквієм “Об’єднані заради перемоги”. На ньому також вшанували пам’ять бучанців, які загинули від рук окупантів.
Протягом окупації неодноразово з’являлася інформація про те, що росіяни без розбору вбивають та катують міських жителів. Уже після деокупації вдалося усвідомити масштаби цього терору – 501 людину росіяни закатували до смерті чи розстріляли. Тіла людей знаходили просто в катівнях, закопані, або навіть просто лежачими на дорогах. У деяких з них були зав’язані за спиною руки – їх просто страчували.
Одну з катівень знайшли просто в дитячому санаторії. Багатьох людей вбили просто в їхніх будинках чи подвір’ях. Після цього окупанти крали майно вбитих та тікали. Сама росія й досі відмовляється визнавати свої злочини. Буча стала символом російського терору та жорстокості. Його відвідують більшість міжнародних партнерів, які приїжджають до України, аби побачити наслідки “руського миру”.
Нагадаємо, що парламент Хорватії визнав Голодомор геноцидом проти українського народу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.