“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Вона може стати доступною до сертифікації вже на початку 2021 року
Американська фармацевтична компанія Johnson & Johnson запускає у Великобританії останній етап випробувань своєї вакцини проти COVID-19 після того, як вона показала позитивні результати на ранніх стадіях. У разі успіху вона буде доступною до сертифікації вже на початку 2021 року.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Financial Times .
Вакцина була введена 6 тисячам британським добровольцям двома дозами в рамках третьої, пізньої фази випробувань. Такі випробування зазвичай є останнім кроком перед тим, як виробники ліків звернуться до регулюючих органів за схваленням.
Вакцина, що розробляється J & J, використовує аденовірусний вектор для транспортування імунізуючого білка в організм. J & J також вивчає ефективність вакцини в окремому одноразовому випробуванні, в якому планується залучити до 60 тисяч учасників з усього світу.
Згідно з прогнозами уряду Великобританії, якщо випробування J & J покажуть, що вакцина ефективна, 30 мільйонів доз можуть бути готові для використання в Великобританії до середини 2021 року.
Нагадаємо, раніше в Міністерстві охорони здоров'я повідомили, що Україна отримає вакцини від коронавірусу для 20% населення.Приблизна дата постачання стане відома 19 листопада.
Також Інформатор писав, що в ЄС вже вирішили закупити 300 млн доз потенційної вакцини від коронавірусу Pfizer.Цей крок послідував за оголошенням американської компанії Pfizer, що її експериментальна вакцина, розроблена за допомогою німецької компанії BioNTech,більш ніж на 90% ефективна.
Пізніше президент Володимир Зеленський попросив канцлера Німеччини Ангелу Меркель допомогти з постачанням вакцини Pfizer. При цьому повідомлялося, що ця вакцина може бути недоступною широкому колу осіб через невирішені питання з доставкою та проблем зі зберіганням.