RU
Головна
Світ
09:58, 14 Жовтня
Информатор UA

Интро

Білоруські правозахисники повідомили про визнання політв'язнями ще шести осіб. Усього в країні політв'язнями визнали вже 805 осіб. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на білоруське "Радіо Свобода". Більшу частину цих політв'язнів затримали під час і після виборчої кампанії президента Білорусі у 2020 році. Свобода мирних зібрань гарантується статтею 21 Міжнародного пакту про громадянські й політичні права. Ця свобода не підлягає жодним обмеженням, крім тих, які передбачені законом і є необхідними в демократичних країнах для національної і громадської безпеки, здоров'я й моральності населення або захисту прав і свобод інших, йдеться в заяві. До слова, у список політв'язнів ще внесли Дениса Ляхара, Олексія Гамезу, Кирила Жоголєва, Олексія Сенькова, Кастру та Сильва Серджію, Євгенія Кузьменкова. Їх звинувачують за статтею "групові дії, що грубо порушують громадський порядок". Нагадаємо, на кордоні України й Білорусі розстріляли білоруський прикордонний знак. Крім того, Польща побудує стіну на кордоні з Білоруссю. Також Інформатор писав, Литва почне будувати стіну на кордоні з Білоруссю, щоб стримати мігрантів. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У Білорусі політв'язнями визнали вже понад 800 осіб

Читать на русском
У Білорусі політв'язнями визнали вже понад 800 осіб

Усього в країні політв'язнями визнали 805 осіб

Білоруські правозахисники повідомили про визнання політв'язнями ще шести осіб. Усього в країні політв'язнями визнали вже 805 осіб.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на білоруське "Радіо Свобода".

Більшу частину цих політв'язнів затримали під час і після виборчої кампанії президента Білорусі у 2020 році.

«Свобода мирних зібрань гарантується статтею 21 Міжнародного пакту про громадянські й політичні права. Ця свобода не підлягає жодним обмеженням, крім тих, які передбачені законом і є необхідними в демократичних країнах для національної і громадської безпеки, здоров'я й моральності населення або захисту прав і свобод інших», — йдеться в заяві.

До слова, у список політв'язнів ще внесли Дениса Ляхара, Олексія Гамезу, Кирила Жоголєва, Олексія Сенькова, Кастру та Сильва Серджію, Євгенія Кузьменкова. Їх звинувачують за статтею "групові дії, що грубо порушують громадський порядок".

Нагадаємо, на кордоні України й Білорусі розстріляли білоруський прикордонний знак.

Крім того, Польща побудує стіну на кордоні з Білоруссю.

Також Інформатор писав, Литва почне будувати стіну на кордоні з Білоруссю, щоб стримати мігрантів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.