Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Екскомандувач польськими збройними силами вважає, що білоруси неминуче візьмуть до рук зброю при перших успіхах української армії, яка піде у контрнасту
Польща має бути готовою до збройного повстання у Білорусі. Генерал Вальдемар Скшипчак, командувач сухопутних військ Польщі у 2006-2009 роках, вважає, що воно є неминучим. Як тільки ЗСУ почнуть здобувати перші реальні успіхи у контрнаступі, придушений визвольний рух проти диктатури Олександра Лукашенка увійде до нової, активної та жорсткої фази.
Про це він сказав в ефірі польського каналу Polsat.
"Якщо український контрнаступ буде успішним, ті озброєні білоруси, які є частиною військового потенціалу української армії, не складуть зброї. Поїдуть до Білорусі. Треба готуватися до повстання у Білорусі, бо воно буде", - сказав Вальдемар Скшипчак.
Як слід діяти у цій ситуації Польщі? Залишатися нейтральною чи допомогти сусідам скинути диктатуру Лукашенка? Скшипчак вважає, що стояти осторонь не можна. Він вважає, що Польща має причини підтримати визвольний рух.
"Потрібно бути готовим підтримати підрозділи, які проводитимуть операцію проти Лукашенка. Ми маємо причини їм допомагати, як ми допомагаємо українцям", - сказав він.
Пропаганда кремля перекрутила слова відставного польського генерала і заявила про погрозу влади Польщі організувати "переворот у Білорусі". Вони пишуть, що Скшипчак начебто заявив про те, що Варшава гарантує військову допомогу білоруським повстанцям. Більш того, Польща начебто власне все й вирішує у цій ситуації, бо білоруси свого президента Лукашенка обожнюють. А діє польська влада вона, звісно ж, "за вказівкою НАТО" - плачуть у Кремлі.
Нагадаємо, Інформатор писав про те, що сьогодні, 25 травня, Олександр Лукашено прибув до Москви. Два диктатори, російський та білоруський, мають зустрітися, щоб подивитись один одному у вічі.
Ми також писали, що Білорусь розпочала переміщення своїх РСЗО до західного кордону. Офіційною причиною називають перевірку боєготовності через "можливе втручання НАТО". Це змушує Польщу зміцнювати кордони з Білоруссю та російською федерацією.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.