"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Стати повноцінним членом Альянсу Україна зможе тільки після перемоги над РФ
Координатор зі стратегічних комунікацій Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі розповів, за яких умов Україна може вступити у НАТО. За його словами, мінімум для Києва – перемога у війні над Росією. Тільки після цього союзники погодяться на розширення Альянсу.
Про це Кірбі заявив під час брифінгу 17 червня. Він наголосив, що Україну треба прийняти до Альянсу, але у майбутньому. Тільки після того, як буде перемога над РФ.
"Спочатку вони повинні виграти цю війну. І ми робимо все можливе, щоб переконатися, що українці зможуть це зробити", - сказав Кірбі.
Він також нагадав, що президент США Джо Байден нещодавно підписав безпекову двосторонню угоду з Україною та вважає, що НАТО фігурує в її майбутньому. Але шлях до Альянсу буде тривалим. Адже треба впевнитись, що конфлікт завершено, а не поставлено на паузу.
У вересні 2022 року Україна офіційно подала заявку на членство в НАТО. Цей крок став чітким свідченням прагнення України до інтеграції із західними партнерами та посилення власної безпеки перед обличчям російської агресії. У минулому році на саміті в Бухаресті країни-члени НАТО підтвердили свою підтримку України й також визначили три ключові кроки, які країна повинна виконати на шляху до членства.
Попри сподівання Україну не приймуть до лав НАТО у 2024 році. Щобільше, вступ до Альянсу не світить нашій країні й в наступні кілька років. Все через те, що зараз Україна перебуває у стані бойових дій проти Росії, і швидко вони не завершаться. Про це заявив спеціальний помічник президента США Томас Райт.
Натомість посол України у Туреччині Василь Боднар заявив, що наразі Київ і не висуває жодних вимог стосовно вступу до НАТО. Бо зараз основною потребою є зброя, яка допоможе скоріше завершити війну з РФ. Але українці сподіваються отримати певні відповіді на історичному підсумковому саміті лідерів НАТО, який запланований у Вашингтоні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.