“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
НАТО не є стороною конфлікту, тому військ не відправлятиме
Північноатлантичний альянс (НАТО) визначився у питанні відправлення своїх військ в Україну. Альянс дав зрозуміти, що підтримує Україну, продовжить навчати її війська, однак скеровувати своїх військових на війну не буде. Пояснення альянсу ґрунтується на тому, що НАТО не є стороною російсько-українського конфлікту.
Позицію НАТО у питанні відправлення військ альянсу в Україну озвучив генсек НАТО Єнс Столтенберг. Він додав, що НАТО продовжить допомагати українцям.
"НАТО з самого початку заявило, що підтримує Україну. Ми справді надали велику підтримку Україні. Ми у НАТО домовилися, що здійснюватимемо підготовку українських військових", - сказав він.
Столтенберг наголосив, що, оскільки НАТО не є стороною війни між Росією і Україною, то й відправляти свої війська не буде.
"НАТО завжди підкреслює, що ми не є стороною конфлікту. Тому ми не посилаємо наші війська в Україну", - заявив Столтенберг.
Умовами відправки західних військ на Україну будуть прорив фронту та відповідний запит Києва, заявив президент Франції Емманюель Макрон в інтерв'ю The Economist.
"Якби росіяни прорвалися через лінію фронту, якби надійшло прохання України, чого сьогодні немає, ми б на законних підставах мали б поставити це питання про відправку військ", — сказав він.
Президент Франції також закликав союзників не виключати подібний сценарій, оскільки це є "основною умовою" безпеки та авторитету ЄС. За його словами, здатність Європи "стримувати подальшу агресію залежить від відсутності червоних ліній".
Глава держави зазначив, що Франція вже спрямовувала свої війська на допомогу африканським країнам, коли про це просили їхні лідери.
Наприкінці лютого Макрон називав необхідною для Європи поразкою Росії і не виключав відправлення французьких військ на Україну. Пізніше він виключив проведення наземної операції проти російської армії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.