RU
Головна
Спорт
10:12, 22 Квітня

У Більбао відібрали право приймати матчі Євро-2020

У Більбао відібрали право приймати матчі Євро-2020

Місто планує оскаржити це рішення в судах

УЄФА відібрало у іспанського міста Більбао право приймати матчі Євро-2020. Матчі повинні були пройти на стадіоні "Сан Мамес". 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Marca

Судячи з усього, це пов'язано з тим, що Більбао не зміг надати гарантії допуску глядачів на ігри чемпіонату, відзначає видання.

Влада міста не згодна з рішенням УЄФА. Вони посилаються на контракт, підписаний з УЄФА у 2014 році на проведення матчів чемпіонату Європи з футболу, і стверджують, що УЄФА не надало їм достатніх підстав для відмови від організації в чотирьох матчах (3 групових і гра 1/8 фіналу). Це рішення мають намір оскаржити в судах і вимагати компенсації. 

Крім того, баскська влада звинувачує Іспанську федерацію футболу (RFEF), яка, за їхніми словами, "ніколи не хотіла бачити Більбао місцем проведення Євро-2020".

Домашня арена "Атлетика" була одним з 12 стадіонів європейської першості, яку перенесли з 2020 на 2021 рік через пандемію. Турнір пройде з 12 червня по 12 липня.

Нагадаємо, раніше УЄФА скасувало обмеження на кількість глядачів на стадіонах,і передав відповідальність за це місцевій владі. 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.