"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
В Україні помітний прогрес в боротьбі з домашнім насильством
В Україні за домашнє насильство у 2020 році засудили у 4 рази більше людей, ніж у 2019 році. У 2020 році за домашнє насильство в Україні засудили 921 людину, в 2019 році - 225 осіб.
Про це повідомляє інформатор з посиланням на Державну судову адміністрацію і "Радіо свобода".
У відомстві додали, що за підсумками 2020 ще залишилося 683 нерозглянутих проваджень за фактом домашнього насильства. Всього в минулому році зафіксували 211 362 звернення про насильство в сім'ї.
За даними міністерства соціальної політики України, протягом 2020 року в Україні кількість повідомлень про домашнє насильство зросла на 66%. Ситуація, зокрема, загострилася через пандемію.
Найбільше звернень щодо домашнього насильства зафіксували від жінок - 86%, від чоловіків - 12% та 2% - від дітей. Якщо ви постраждали від домашнього насильства, зателефонуйте на цілодобову "гарячу лінію" за номером 15-47.
Дзвінок на "гарячу лінію" є безкоштовним. Оператор колл-центру не тільки зафіксує звернення, а в онлайн-режимі надасть психологічну допомогу.
Раніше Інформатор повідомляв, що в Україні планують посилити відповідальність за домашнє насильство.
Також повідомлялося, що таке домашнє насильство,і як діяти, якщо вас торкнулася ця проблема.