Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Діяльність УПЦ МП заборонили на Волині
У вівторок, 11 квітня, Волинська обласна рада проголосувала за заборону діяльності Української православної церкви Московського патріархату на території області. Рішення ухвалили одноголосно - "за" проголосували 54 депутати. В результаті Волинська область стала третьою (після Хмельницької та Рівненської), де діятиме заборона на УПЦ МП.
Про рішення депутатів Волинської облради повідомляє "Суспільне". Видання зазначає, що також депутати підтримали текст звернення до вірян УПЦ із закликом розірвати будь-які зв’язки з російською православною церквою.
"Згідно із проєктом депутати вирішили рекомендувати Волинській обласній військовій адміністрації розірвати договір оренди (користування) на комплекс споруд з релігійною організацією "Святогорський успенський зимненський ставропігіальний жіночий монастир Волинської області" та відповідні договори з іншими релігійними громадами УПЦ МП, що користуються храмами, які є пам’ятками архітектури", - йдеться в повідомленні.
До слова, наразі на території області зареєстровано 523 релігійні громади Московського патріархату. Від початку повномасштабної війни 49 парафій перейшли до ПЦУ.
Першою діяльність УПЦ МП заборонили на території Хмельницької області. 4 квітня депутати ще й ухвалили рішення забрати право на користування 13 земельними ділянками у російської церкви у Хмельницькому. У Кам'янці-Подільському вирішили припинити договори оренди або користування УПЦ МП церковними спорудами, що перебувають у державній власності. Все це сталося після того, як російський піп побив українського військового у Свято-Покровському кафедральному соборі УПЦ МП у Хмельницькому. Після цього храм також перейшов до ПЦУ, де відбулася перша молитва українською мовою.
Пізніше діяльність храмів УПЦ МП припинили на території Львова. А 10 квітня Московський патріархат потрапив під заборону у Рівненській області, а у Рівному у російської церкви припинили право оренди земельних ділянок.
До слова, позбуватися московської церкви в Україні почали з Києво-Печерської Лаври. Ще 29 Московський патріархат мав покинути святиню, певна "боротьба" за храм триває досі, однак Лавра фактично позбулась московських попів, які чинять шалений опір, намагаючись втриматись на території храму.
Нагадаємо, у Чернівцях побили священника УПЦ МП, якого раніше СБУ застукала з 17-річним хлопцем.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.