Трамп стурбований, що міг успадкувати захворювання Альцгеймера від батька

Колишній високопосадовець компанії Trump Organization заявив, що бачив як Трамп взаємодіяв з хворим батьком, і це дуже вплинуло на експрезидента

Дональд Трамп, вибори 2024
Екслідер США не говорить про свої страхи публічно

Експрезидент США Дональд Трамп занепокоєний можливістю успадкування ним захворювання Альцгеймера від свого батька Фреда Трампа. Проте він відмовляється визнавати це. Адже, одним із його основних аргументів у президентській гонитві є стан розумових здібностей чинного президента США.

Про це повідомила газета Washington Post, посилаючись на колишнього високопосадовця компанії "Trump Organization". Повідомляється, що Трамп регулярно стверджує, що він проходив тести на когнітивні функції двічі. Однак його прессекретар відмовився оприлюднити результати або уточнити час останнього тесту.

Колишній лікар Білого дому Конгресмен Ронні Джексон у своєму інтерв'ю, яке він дав у березні 2024 року, сказав, що він надав тест Трампу лише один раз у січні 2018 року.

Невролог Зіад Насреддін, який створив Монреальський тест, заявив, зауважив, що в такому віці рекомендується проходити тест кожні півтора-два роки, оскільки з віком ризик можливих психічних порушень збільшується. Нагадаємо, що Трампу у червні 2024 виповниться 78 років.

У листопаді 2023 року Трамп оприлюднив короткий лист, у якому лікар Брюс Аронвальд заявив, що стан здоров'я екслідера США відмінний, а когнітивні тести пройшов винятково добре. Однак детальнішої інформації не було надано, а сам Аронвальд не відповів на запити щодо коментарів.

Довготривала збуреність Трампа питаннями про його психічний стан пов'язана з тим, що у його батька роками погіршувалося психічне здоров'я. Воно, за словами деяких з його співробітників, стало визначальним і мало згадуваним фактором у житті Трампа. Цей період залишив вагомий слід у житті експрезидента США і він постійно боїться, що успадкувати цю хворобу. Хоча про хворобу Альцгеймера ще багато невідомо, експерти стверджують, що існує підвищений ризик успадкування гена, пов’язаного з цією хворобою, від батьків.

"Дональд, безперечно, стурбований хворобою Альцгеймера", - заявив колишній вищезгаданий керівник організації Трампа, який працював з ним і спостерігав його взаємодію з батьком, Фредом Трампом старшим.

Він вказав, що Трамп не хоче говорити про це публічно, проте це питання важливе, оскільки щодня він ставить Байдена під сумнів щодо його здатності ментально виконувати президентські обов'язки.

Старший радник кампанії Трампа Джейсон Міллер заявив, що кандидат в президенти США готовий пройти ще один когнітивний тест, якщо це зробить і Джо Байден.

"Президент Трамп двічі склав цей тест і готовий пройти третій тест, якщо Джо Байден сидить в одній кімнаті й проходитиме його одночасно. Насправді президент Трамп вважає, що всі президенти повинні проходити тест", - заявив Міллер.

Байден і стан його здоров'я

Президент США неодноразово під час виступу попадав у незручне становище. Тільки 11 лютого 2024 року він переплутав президента Єгипту з очільником Мексики. А літом 2023-го замість України випадково згадав про Ірак. Оцінюючи політику путіна, Байден повідомив журналістам, що російський диктатор "очевидно програє війну в Іраку (а не Україні - ред.)". Після неодноразових факапів чинного президента США Трамп критикував Байдена.

Однак у лютому 2024 року президент США успішно пройшов щорічний медичний огляд у Національному військово-медичному центрі Волтера Ріда. Його лікар Кевін О'Коннор заявив, що Джо Байден, як і раніше, може успішно виконувати обов'язки лідера країни.

"Президент Байден — здоровий, активний, міцний 81-річний чоловік, який, як і раніше, може успішно виконувати обов'язки президента та обов'язки голови виконавчої влади, глави держави й головнокомандувача", — йдеться у звіті.

Інформатор та Україна на часі: що подивитися на YouTube

Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.

Як зробити так, щоб українці охоче йшли захищати нашу країну? Український політолог розглядає можливі дії та надає відповіді на це важливе питання. З мотивацією та бойовим духом громадян справа не така проста, як у 2022 році.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube