Він показав знімок, який виявився фейковим
Колишній президент США Дональд Трамп поскаржився на ворожі йому ЗМІ. За його словами, ті буцімто використовують технологію штучного інтелекту, щоб зробити його товстим на фотографіях. Зокрема, на знімку де він нібито грає у гольф.
Про це повідомляє New York Post. Трамп залишив свій допис у соцмережі Truth Social, але як виявилося, фото було лише змінене цифровим способом.
“Фальшиві новинарі використовували штучний інтелект, щоб створити картинку вгорі ліворуч. Це підлі люди, але всі це знають”, – сказав 77-річний експрезидент США.
На знімку він зображений під час гри у гольф у розмаху. На ньому помітно великий живіт, який повністю обтискає біла футболка.
Втім, це не було роботою ШІ. За даними сайту перевірки фактів Snopes, фотографія датується 2017 роком і є справжнім знімком професійного гольфіста Джона Дейлі з головою Трампа, накладеною на чемпіона PGA 1991 року та переможця відкритого чемпіонату 1995 року.
Відомо, що ще під час того, як Трамп здався владі округу Фултон, він вказав свою вагу – 215 фунтів. Також він оприлюднив фотографію, на якій по-справжньому грає у гольф.
Нещодавно стало відомо, що російські, китайські, іранські та інші хакерські групи з державною підтримкою активізували використання інструментів штучного інтелекту від OpenAI. Вони роблять це для поліпшення своїх навичок обману та кібершпигунства. За інформацією Microsoft, ці групи застосовують новітні технології для створення переконливих фішингових атак та дослідження військових технологій, що можуть застосовуватися у війні в Україні.
Також у США створили Інститут-консорціум із безпеки штучного інтелекту, який об'єднав понад 200 провідних технологічних компаній, у тому числі OpenAI, Google, Mastercard та Visa. Цей консорціум утворює найбільшу групу з тестування та оцінки, фокусуючись на створенні основ для "нової науки про вимірювання в галузі безпеки ШІ".
У своєму інтерв'ю для видання "Економічна правда", Сергій Марченко, очільник Мінфіну, зазначив, що Сполученим Штатам зручніше та легше надавати Україні безпосередньо зброю, а не фінансову допомогу. Чому так? Можливо, тому що немає достатнього контролю над тим, як розпоряджаються цими коштами та куди вони йдуть. А чи відбувається контроль або аудит коштів, що безпосередньо витрачаються? Якщо так, то як це відбувається? Усі відповіді на ці запитання ви дізнаєтесь у нашому відео. Слідкуйте за оновленнями!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.