Компанія пообіцяла виділити 25 мільйонів євро, щоб допомогти людям у Європі навчитися використовувати штучний інтелект
Компанія Google, яка звільнила сотні людей заради розвитку ШІ, розпочала ініціативу з інвестування у розвиток навичок зі штучного інтелекту серед європейських користувачів. Глобальний гігант планує виділити 25 мільйонів євро на навчання та підтримку у сфері штучного інтелекту в Європі.
Про це повідомляє Reuters. Компанія розпочала приймати заявки від соціальних підприємств та некомерційних організацій, які готові допомогти в організації навчання для тих, хто може виграти найбільше від освоєння цих технологій.
Крім того, Google планує провести серію навчань для підтримки компаній, що використовують штучний інтелект для покращення свого бізнесу. Також компанія збільшила безплатні онлайн-курси зі штучного інтелекту до 18 мов.
Виконавчий директор Центру громадського впливу, який співпрацює з Google, Адріан Браун, заявив, що дослідження показують можливість посилення нерівності через впровадження штучного інтелекту, особливо у сфері економічної безпеки та зайнятості. Нова програма має на меті забезпечити розвиток знань, навичок та впевненості у сфері штучного інтелекту серед людей по всій Європі, щоб ніхто не залишився позаду.
У лютому 2024 року Google оголосив про випуск нового інноваційного продукту в галузі штучного інтелекту, який здатний перетворювати текстові описи на зображення та музику. Цей продукт, названий ImageFX, розроблений на базі останньої моделі Imagen 2 від DeepMind і відомий своєю здатністю створювати високоякісні зображення з текстових вказівок. Окрім того, компанія представила сервіс з ШІ, під назвою MusicFX, який допомагає автоматично створювати музику з текстових інструкцій.
ImageFX надає користувачам інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що дозволяє легко та безпечно генерувати зображення на основі введеного тексту. MusicFX, зі свого боку, дозволяє створювати мелодії тривалістю до 70 секунд та ділитися ними з друзями.
Російські системи радіоелектронної боротьби не якісніші за українські — їх просто більше. Але й Україна має суттєву перевагу: яку саме, і завдяки чому ми досягаємо успіхів у війні майбутнього, розповідає авіаційний фахівець Анатолій Храпчинський.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.