“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Валютні операції банк проводить на постійній основі
За тиждень з 28 листопада по 2 грудня Національний банк України продав на міжбанківському валютному ринку 569,32 млн доларів США. Це чимала сума в рамках одного тижня. Крім цього, він також здійснив купівлю 6,6 млн доларів.
Про це свідчать дані самого НБУ. За результатами валютних інтервенцій, у згаданий період часу НБУ здійснив продаж американських доларів на суму 569,32 млн доларів. Торги проводилися на міжбанківському валютному ринку. У той же період банк також закупив 6,6 млн доларів. Наразі різниця в купівлі-продажі очевидна та дуже велика.
Варто зазначити, що всього з початку року НБУ на міжбанку продав уже 23,4 млрд доларів, а також 1, 789 млрд євро. Водночас, купив він тільки 3,24 млрд доларів та 110,97 млн євро. Для порівняння, за весь 2021-й рік Нацбанк продав тільки 1,276 млрд доларів, а купив – 3,691 млрд доларів. Водночас, у 2020-му продаж доларів досяг 3,891 млрд, а купівля – 4,929 млрд.
Наразі очевидно, що пріоритети банку щодо валютних операцій з доларами у 2022-му році сильно змінилися. Наразі ми значно більше продаємо валюти, ніж купуємо.
Мова йде про процес впливу банку конкретної країни на валютний ринок шляхом продажу або закупівлі валюти. Ця операція здійснюється для того, аби регулювати курс іноземної валюти на користь держави. Ці операції також можуть проводитися у домовленості з іншими країнами для досягнення спільних партнерських інтересів.
Україна приймає участь у цьому процесі через Національний банк. Зокрема, всі держави-учасниці впливають на курс задля досягнення вигідних результатів на той чи інших проміжок часу. Інтервенція здійснюється шляхом купівлі або продажу великих партій валюти.
Нагадаємо, що у Штатах влаштували концерт української музики – деталі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.