"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Результати дослідження засвідчують, що КНДР масово використовує компоненти, виготовлені в компаніях зі штаб-квартирами в Європі та США
Із залишків 290 деталей північнокорейської балістичної ракети, якою росіяни обстрілювали Харків, 75 % компонентів виготовили американські компанії. Частка деталей європейських фірм складає 16%, у той час, як на азійських виробників 9 %. Більшість підсанкційних деталей використовувалися для створення навігаційних систем і, ймовірно, потрапили до КНР контрабандою.
Такими стали результати дослідження британської дослідницької організації Conflict Armament Research (CAR). Компоненти пов’язують із 26 фірмами в США, Китаї, Німеччині, Японії, Нідерландах, Сінгапурі, Швейцарії та на Тайвані. Припускають, що північнокорейська ракета «не могла бути зібрана раніше березня 2023 року».
Росія почала застосовувати балістичні ракети КНДР проти України в ніч на 30 грудня. Через це Сполучені Штати скликали засідання ООН та ввели нові санкції проти режиму Кім Чен Ина. На засіданні Радбезу ООН 10 січня постійний представник США Роберт Вуд заявив, що росія використовувала північнокорейські ракети. За інформацією Bloomberg, до 13 пакету санкцій ЄС проти рф має бути внесено і покарання КНДР.
15 лютого північнокорейська ракета, ймовірно, КN-23, аналог російського «Іскандера», впала поблизу Києва й залишила вирву діаметром 40 метрів. Київ вважає, що станом на 16 лютого росія випустила по Україні 24 балістичні ракети КНДР. Натомість ООН так і не змогла підтвердити використання північнокорейського озброєння, тож дослідження Conflict Armament Research може підштовхнути світову громадськість до жорсткіших норм.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
Росія надсилає сигнали Заходу про свою готовність до переговорів. Цю позицію спочатку висловив у приватному інтерв'ю путін, а пізніше підтвердили Небензя в ООН та голова МЗС росії Лавров. Щодо цих заяв має свою думку відомий політолог Андрій Золотарьов. Чи це лише продовження традиційної риторики росії, чи намагання привернути увагу Заходу до діалогу, чи навіть спроба створити платформу для майбутніх переговорів з можливим президентом США, який, можливо, буде представником республіканської партії? Докладніше про це розповість у відео Андрій Золотарьов.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.