Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
80% російського обладнання Міжнародної космічної станції вийшло із гарантійних термінів
Космічна галузь росії перебуває у стані глибокої кризи, яка може призвести до серйозних наслідків, у тому числі до падіння Міжнародної космічної станції. Щобільше - без капітальних змін росія взагалі не зможе здійснювати польоти у космос, виготовляти супутники й випаде з цієї галузі надовго.
Про катастрофічний занепад космічної галузі рф повідомив глава "Роскосмосу" Юрій Борисов. Він заявив, що 80% російського обладнання Міжнародної космічної станції (МКС) перебуває за межами гарантійних термінів.
Це означає, що МКС може вийти з ладу в будь-який момент. Також неналежна робота станції може поставити під загрозу безпеку її екіпажів.
Борисов також визнав, що росія вже випадає з обойми світових виробників супутників. Він підкреслив, що якщо в найближчі кілька років країна не зробить квантовий стрибок - вона втратить конкурентоспроможність у цій сфері остаточно. Це може призвести до того, що росія буде змушена імпортувати супутники з інших країн, що поставить під загрозу її національну безпеку.
На довершення цієї картини Борисов оголосив, що росії загрожує припинення польотів у космос. За його словами, важливо, щоб повномасштабні роботи зі створення Російської орбітальної станції (РОС) почалися з 2024 року, інакше в росії буде, м'яко кажучи, "перерва" у космічних польотах. Це означає, що росія може на кілька років відстати від інших країн у космічних дослідженнях.
У 2023 році росія запустила на орбіту навколо Землі місячний модуль "Луна-25". Цей модуль повинен був здійснити посадку на Місяць і провести ряд наукових досліджень. Однак посадка не вдалася і модуль впав на поверхню Місяця.
Ця подія стала черговим ударом по репутації російської космічної галузі. Вона показала, що росія не має достатніх технологій для успішних космічних польотів. Якщо росія не зможе розв'язати проблеми, з якими вона стикається в космічній галузі, то вона може повністю втратити свій статус космічної держави.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.