"Цей біт" — пісня, яку не потрібно пояснювати. Її достатньо відчути. І, здається, саме під цей біт зараз хочеться жити трохи голосніше, чи не так?
Росіяни не змогли посадити на Місяць свій розхвалений апарат Луна-25, оскільки втратили над ним контроль і він упав
"Роскосмос" з тріском провалив місію на Місяць, яку підготував вперше за 50 років. Апарат Луна-25 на супутник Землі не сяде - над ним втрачено контроль. Є інформація, що він зіткнувся з Місяцем та знищився.
Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на інформацію з "Роскосмосу".
Апарат Луна-25 запустили 10 серпня. Він вийшов на орбіту Місяці та успішно перебував там кілька днів. Але коли його спробували посадити, апарат не послухався. Зв'язок з ним то пропадав, то відновлювався, але Луна-25 стала абсолютно непідконтрольною. У "Роскосмосі" це назвали "позаштатною ситуацією".
"Відповідно до програми польоту о 14:10 було видано імпульс для переходу станції на передпосадкову орбіту. У ході виконання операції на борту станції сталася позаштатна ситуація, яка не дозволила виконати маневр із заданими параметрами. Фахівці групи управління проводять аналіз ситуації", - заявили в "Роскосмосі".
Також є інформація від "Роскосмосу", що Луна-25 зіткнулась з Місяцем і упала. Цікаво, чи назвуть це росіяни "м'якою посадкою". Принаймні зараз вони створюють комісію, щоб посянити свій провал розпіареної Луни-25.

Росіяни гонорово заявляли, що готують історичну висадку своєї станції на Місяць. "Луна-2" - це фактично перша в сучасній історії росії місячна місія, попередню станцію запускали ще 1976 року за Брєжнєва.
11 серпня Луна -25 стартувала із космодрому Східний в Амурській області. Вона мала стати першою в історії людства станцією, що сяде на Південному полюсі Місяця. Посадку планували на 21 серпня трохи північніше кратера Богуславського. Але щось у росіян пішло не так. І це не вперше.
Як писав Інформатор, 23 серпня до планети Земля наблизиться потенційно небезпечний астероїд. За повідомленням NASA, його діаметр становить до 960 м, що приблизно дорівнює довжині дев'яти футбольних полів.
У космос відправлять щит, який повністю змінить життя землян. Він має допомогти впоратись із глобальним потеплінням.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.