У банку говорять, що клієнт своєчасно не погасив заборгованість
Чоловік дізнався про виконавчий напис нотаріуса щодо заборгованості перед ПриватБанком. Йдеться про суму в понад 152 тисячі гривень. Він не отримував постанови, бо переїхав за новою адресою, тож для розв'язання питання він звернувся до суду.
Як зазначається у рішенні Ружинського районного суду Житомирської області, чоловік дізнався, що виконавчий напис здійснили по зобов'язанню за укладеним кредитним договором з ПриватБанком, за умовами якого за ним рахується заборгованість несплачених коштів у сумі 152 518 гривень. Постанову про відкриття виконавчого провадження та інші документи чоловік не отримував вчасно. Його зняли зі старого місця реєстрації, що підтверджується відповідними записами в паспорті. А згодом він переїхав на нову адресу.
"Фактично про існування виконавчого провадження він дізнався під час спілкування з державним виконавцем в приміщенні Ружинського районного відділу державної виконавчої служби. Там йому і надали можливість сфотографувати постанови державного виконавця", - йдеться у матеріалах справи.
Також в той же день чоловік дізнався про існування постанови державного виконавця, відповідно до якої на все його майно наклали арешт. А згодом через декілька днів на сайті Автоматизованої системи виконавчого провадження йому стало відомо про існування постанови про стягнення виконавчого збору в розмірі 15 251 гривні на користь Ружинського районного відділу державної виконавчої служби.
У ПриватБанку заявили, що кредит чоловіку надали у розмірі, передбаченому умовами договору. Клієнт своєчасно не погасив заборгованість, тож фінустанова просить суд відмовити у задоволенні його позову.
Позов чоловіка до АТ КБ "ПриватБанк" задовольнили. Виконавчий напис щодо стягнення з нього на користь фінустанови заборгованості у розмірі 152 518 гривень не підлягає виконанню.
З ПриватБанку стягнути судовий збір в розмірі 908 гривень. Також фінустанова має відшкодувати судовий збір - 454 гривень.
"ПриватБанк не зміг підтвердити те, що надав приватному нотаріусу розрахунок заборгованості. Також відсутні відомості про те, що перед зверненням направляв клієнту вимогу про усунення порушення зобов'язання за договором. Суд прийшов до висновку про те, що вказану у виконавчому написі нотаріуса заборгованість не можна вважати безспірною, а отже, оскаржуваний виконавчий напис є таким, що не підлягає виконанню", - наголосили у суді.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.