«Члени "коаліції охочих" узгодили, що хоча б один європейський лідер має поговорити з Росією. Це може бути або Франція, або Велика Британія – обидві країни є лідерками "коаліції охочих"
«Кліп на композицію ми знімали у Варшаві. Для мене це був дуже цікавий досвід. Правила електронної сцени кардинально інші, ніж у рок-музиці. Але ми отримали дуже гарні відгуки», – розповіла Юлія Саніна.
Також нардепи провалили кілька голосувань
У середу, 23 серпня, Верховна Рада України провела засідання. Під час нього ухвалили низку законопроєктів, зокрема щодо Кримської платформи, розблокували кілька підписань та провалили два голосування.
Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк у Telegram.
Протягом робочого дня парламентарі ухвалили кілька документів. Серед них:
Водночас депутати провалили правки по законопроєкту №8316 стосовно мораторія на банкрутство об’єктів критичної інфраструктури, що перебувають у державній власності під час воєнного стану + 2 роки. Проголосувало 230 обранців, тому документ відправили на другий розгляд.
Крім того, двічі провалили голосування №9620 про додання представника “ЄС” пана Арʼєва до ТСК по закупівлям. Всього було набрано 78 та 96 голосів.
Також депутати розблокували підписання низки документів. Йдеться про:
Війна в Україні не може закінчитися, доки наша держава не поверне всі території, якими володіла станом на 1991 рік, в тому числі й Кримський півострів. А з деокупованих земель видворять всіх росіян, які перебралися на українські землі за часи окупації. Про це йдеться в проєкті постанови Верховної Ради, яку 18 серпня зареєструвала широка група нардепів із різних фракцій. Серед авторів, зокрема, голова ВР Руслан Стефанчук та його заступники Олександр Корнієнко та Олена Кондратюк.
Також у Раді зареєстрували законопроект про декриміналізацію порнографічного контенту. Якщо парламент підтримає цю ініціативу, авторам контенту на таких платформах, як OnlyFans, не загрожуватиме кримінальна відповідальність.
Крім того, народні депутати України хочуть оновити законодавство про національні спільноти. Вони пропонують зробити нормативно-правові акти відповідними до законодавства ЄС. Таке оновлення стало потрібним через негативний висновок Венеційської комісії. Водночас, вводиться можливість обмежувати права та свободи нацменшин в інтересах державної безпеки, а також змінює мовну політику.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.