RU
Головна
Світ
14:14, 21 Листопада
Информатор UA

Интро

У ніч з 20 на 21 листопада у торговому центрі Mayfair в штаті Вісконсин невідомий відкрив стрілянину. Він зробив близько десяти пострілів. Внаслідок цього - щонайменше вісім осіб отримали поранення.До лікарні доставили сім дорослих та одну дитину. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на ABC news.Про стан постраждалих поки нічого не відомо, однак мер Ваватоси повідомив, що їх травми не несуть загрози для життя. Їм надають необхідну медичну допомогу.За даними NYTimes, стрілок все ще не затриманий. Поліція продовжує його пошуки. За неофіційною інформацією, це білий чоловік віком 20-30 років.«Коли прибув персонал служби екстреної допомоги, стрілка вже не було на місці події», - йдеться у заяві поліцейського управління Ваватоси.Причини стрілянини теж допоки невідомі, але, за попередньою інформацією, вона стала результатом бійки.Раніше ми розповідали про теракт у Відні, внаслідок якого загинули 6 осіб.

Стрілянина у торговому центрі в США: постраждали вісім людей

Читать на русском
Стрілянина у торговому центрі в США: постраждали вісім людей

Серед постраждалих - одна дитина

У ніч з 20 на 21 листопада у торговому центрі Mayfair в штаті Вісконсин невідомий відкрив стрілянину. Він зробив близько десяти пострілів. Внаслідок цього - щонайменше вісім осіб отримали поранення.

До лікарні доставили сім дорослих та одну дитину. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на ABC news.

Про стан постраждалих поки нічого не відомо, однак мер Ваватоси повідомив, що їх травми не несуть загрози для життя. Їм надають необхідну медичну допомогу.

За даними NYTimes, стрілок все ще не затриманий. Поліція продовжує його пошуки. За неофіційною інформацією, це білий чоловік віком 20-30 років.

«Коли прибув персонал служби екстреної допомоги, стрілка вже не було на місці події», - йдеться у заяві поліцейського управління Ваватоси.

Причини стрілянини теж допоки невідомі, але, за попередньою інформацією, вона стала результатом бійки.

Раніше ми розповідали про теракт у Відні, внаслідок якого загинули 6 осіб.

висконсин_стрельба_20.11-1.jpg

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.