Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
На розгляд парламентарів буде винесено три законопроекти
Наступного тижня, з 10 по 11 квітня, Верховна Рада України планує розглянути у другому читанні законопроект, спрямований на посилення мобілізаційних заходів. Всього депутати розгянуть три ключові питання щодо мобілізації.
Про це повідомив народний депутат України Ярослав Железняк. Він також додав, що питання мобілізації вже включено до попереднього порядку денного пленарного тижня. На розгляд парламентарів буде винесено три законопроекти, пов'язані з цією темою:
У січні 2024 року Кабінет Міністрів України вніс до Верховної Ради законопроєкт про удосконалення мобілізаційних заходів. Законопроєкт вже пройшов перше читання, а його друге читання та голосування очікуються найближчим часом, ймовірно, вже у квітні. Очікується, що закон набуде чинності у травні 2024 року.
Однак остаточний текст документа та те, як саме буде проходити мобілізаційний процес після змін, наразі невідомі. Це пов'язано з тим, що до законопроекту було внесено багато правок.
Раніше президент України Володимир Зеленський заявляв, що українське мобілізаційне законодавство розроблялося в мирний час і не відповідає викликам воєнного. Саме тому мобілізація в країні не є ідеальною, і над її покращенням зараз працює парламент.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що в Україні чоловіків, які досягли 25 років, почнуть викликати до ТЦК.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.