"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Згідно зі свіжою аналітикою порталу SimilarWeb у трійці лідерів - УП, Obozrevatel та Censor.net, проект Informator наближується до першої десятки
Сервіс аналітики SimilarWeb оприлюднив дані про найпопулярніші українські онлайн ЗМІ. Рейтинг був складений без урахування регіональних медіа. За підсумками квітня, лідером стала "Українська правда" з понад 66 млн унікальних відвідувань.
В трійку увійшли також Obozrevatel та Цензор.нет. Сайт informator.ua, аудиторія якого зростає щомісяця, наближується до першої десятки новинних медіа України. Свіжа аналітика зʼявилась на порталі SimilarWeb.
Так, УП посіла першу сходинку з результатом у 66,33 млн відвідувань сайту. За нею йдуть Obozrevatel (49,59 млн) та Цензор.нет (45,4 млн). До пʼятірки увійшли ТСН (33,33 млн відвідувань) та "Кореспондент" (32,41 млн). Далі перелік найпопулярніших сайтів виглядає наступним чином:
Нещодавно Верховна Рада вперше з початку повномасштабної війни ухвалила рішення знов почати пускати до себе журналістів. Відповідне розпорядження підписав спікер парламенту Руслан Стефанчук. Водночас дозволено їм знаходитися у спеціальному приміщенні - пресцентрі. У залу засідань і до кулуарів працівники медіа не потраплять. Фактично представники ЗМІ отримають змогу просто знаходитися у будівлі парламенту, спостерігаючи за роботою нардепів по телевізору. Хоча вимога медійників полягала в тому, щоб дати їм повноцінний доступ до Ради.
Також час від часу у суспільстві підіймається тема доцільності фінансування телемарафону. Відомо, що телемарафон має рівень довіри серед українців менш як 30%. І цей відсоток постійно знижується. Він навіть не потрапив до ТОП-3 надійних джерел інформації про війну. У свою чергу радник керівника Офісу президента Сергій Лещенко вважає, без телемарафону в Україні виникне медіахаос.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.