Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
“Це розповідь про взаємне кохання, де кожен день стає святом, коли поряд та людина, яка здатна захистити й підтримати. Це пісня про кохання, яке дарує надію і спокій, роблячи світ теплішим і світлішим лише завдяки тому, що поряд саме він.”, — розповіла Alena Omargalieva.
За допомогою вебаналітики SimilarWeb ми дізналися, які електронні українські ЗМІ є зараз найпопулярнішими. В урахування бралися лише національні вебресурси новин без урахування місцевих. Зі свіжим списком можете ознайомитися у матеріалі Інформатора
Дані аналітики SimilarWeb наведено за результатами лютого 2024 року. Ресурсом проаналізовано 55 найбільших за кількістю унікальних читачів сайтів новин, які сумарно українці прочитали майже 500 млн разів за минулий місяць. Хто входить до двадцятки найпопулярніших ЗМІ за результатами лютого – дізнайтеся у нашому матеріалі.
Найпопулярнішим національним ЗМІ України у лютому 2024 року стала «Українська правда» з 64,64 млн унікальних візитів на їхній сайт. За нею йдуть «Обозреватель» (49,47 млн візитів), «Цензор.Нет» (40,17 млн візитів). До п’ятірки увійшли «ТСН.UA» (32,27 млн візитів) та «Кореспондент» (28,53 млн візитів). До десятки також увійшли:
На 11 місці розмістилося фінансове видання «Мінфін» (minfin.com.ua) з 11,58 млн візитів. За ним йдуть Ukrainianwall.com (11,5 млн візитів), Today.ua (11,15 млн візитів), Espreso.tv (10,02 млн візитів), «Інформатор Україна» (9,62 млн візитів). До двадцятки також увійшли:
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах "Україна на часі", а також "Україна на часі Shorts". Там оперативно зʼявляються новини - від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки. Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
У нашому відео ми дослідимо сутність податкових перевірок, які тривають вже трохи понад місяць. Ми спілкуємося з відомим українським адвокатом Андрієм Шабельниковим, який розглядає цей процес як серйозний елемент протистояння між бізнесом і державою. Ми також обговоримо можливість переходу до моделі, де держава концентруватиметься на ризикованих бізнесах, залишаючи білий бізнес певною мірою у спокої. Приєднуйтеся, щоб дізнатися більше від Андрія Шабельникова.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.