“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Лідери Китаю та США мають обговорити принципи подальшого співіснування в час зростання глобальних викликів
Сполучені Штати та Китай домовилися про організацію двосторонньої зустрічі лідерів країн на полях саміту Азійсько-Тихоокеанського економічного співробітництва (АТЕС). Захід заплановано 15 листопада в Сан-Франціско. Це стане першою особистою зустріччю президента США Джо Байдена та лідера Китаю Сі Цзіньпіна після саміту G20 у листопаді 2022 року.
Про це повідомляє інформаційна агенція Kyodo News з посиланням на неназваного високопоставленого чиновника США. За даними видання, усе ще тривають останні приготування. Китай усе ще не підтвердив намір Сі Цзіньпіна відвідати саміт АТЕС, хоч у жовтні міністр закордонних справ Китаю Ван Ї заявив, що дві країни не можуть «пустити ситуацію на самоплин». Водночас Білий дім офіційно заявив, що обидва лідери зустрінуться.
США та Китай збираються знайти шляхи стабілізації свого гострого суперництва. Зустріч варто розцінювати як добрий знак, що вказує на ознаки ослаблення цього протистояння.
Головний дипломат Китаю Ван Ї провів прямі переговори з Байденом, держсекретарем Ентоні Блінкеном і головним радником із національної безпеки Джейком Салліваном. Сторони заявляли, що попри напружені стосунки, хочуть утримати контроль над конфліктом.
Китай та США мають обговорити сфери можливої співпраці щодо таких глобальних викликів, як зміна клімату, війни в Україні та на Близькому Сході та принципи економічного співробітництва. Між Вашингтоном та Пекіном триває торгова війна, міністерка фінансів США Джанет Єллен планує зустрітися з керівником економічної політики Китаю Хе Ліфеном за день до зустрічі лідерів.
У саміті візьмуть участь делегації 21 країни Тихоокеанського регіону, зокрема Австралії, Гонконгу, Японії, Перу, Південної Кореї, Тайваню та Таїланду. Сі Цзіньпін стане почесним гостем на вечері з провідними бізнесменами США. Для Китаю важливо заспокоїти іноземних інвесторів, адже бізнес хвилюються через зростання низки проблем, починаючи від геополітичної напруженості та глобального уповільнення економіки та закінчуючи затриманням працівників.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатись на канал у Viber можна тут.