Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Водночас назви сусідніх країн залишаються на найбільших картографічних платформах
У Китаї почали прибирати з карт назву Ізраїлю. Йдеться про дві найбільші картографічні платформи Alibaba та Baidu. Такі зміни помітили користувачі соцмереж.
Про це, зокрема, написав вчений Шон Магвайр у соцмережі X (Twitter). Наразі невідомо, коли саме у картах приховали назву країни.
“Якщо ви збільшите масштаб Ізраїлю, побачите лише назви міст. Велика провокація Китаю”, – написав вчений.
Водночас кордони країни та палестинських територій на картах залишилися чітко окресленими. Залишилися теж назви великих міст. Крім того, поруч з Ізраїлем залишилися назви сусідніх країн, зокрема, Єгипту, Сирії, Йорданії та Ливану.
Росія, Китай та Іран є новою “віссю зла”. Таку заяву зробив лідер республіканців у Сенаті США Мітч Макконнелл на фоні воєн в Україні та Ізраїлі. Політик сказав, що з цим злом повинні впоратися Сполучені Штати. Також він вважає, що російська агресія може поширитися на країни НАТО у разі поразки України.
Крім того, відомо, що наприкінці жовтня 2023 року росія та Китай на засіданні Ради Безпеки ООН у середу наклали вето на проєкт резолюції, ініційований Сполученими Штатами. Ним закликали до “гуманітарного припинення вогню” або “гуманітарної паузи”, щоб здійснювати безпечну доставку допомоги цивільному населенню, а також засуджували дії терористів ХАМАС..Водночас проєкт, підготовлений в рф, не був ухвалений через брак необхідної кількості голосів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.