“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Китай просуває плани поширення свого впливу в Східній та Північно-Східній Азії
Державна рада Китаю в середу, 1 листопада, оприлюднила план створення зони вільної торгівлі в провінції Сіньцзян. Економічна зона дасть можливість китайському уряду просувати свої стратегічні інтереси з утвердження впливу в Північно-Східній та Східній Азії. Обіцяють, що завдяки ЗВТ, регіон стане хабом для розвитку високотехнологічних індустрій та подальшої торгівлі з країнами регіону.
Відповідне оголошення оприлюднили на сайті CGTN. Провінція Сіньцзян межує з 8 країнами: Монголією, росією, Казахстаном, Киргизстаном, Таджикистаном, Афганістаном, Пакистаном та Індією. Пекін сподівається, що завдяки вигідному геополітичному становищу, ЗВТ пожвавить торгові стосунки між країнами.
«Згідно з планом, країна докладатиме зусиль, щоби перетворити ЗВТ на модель для сприяння високоякісному розвитку в центральних і західних регіонах і на ключовий центр для інтеграції Сіньцзяну в «подвійну циркуляцію» внутрішнього та міжнародного ринків», — повідомляють журналісти.
Китай намагається змагатися зі Сполученими Штатами за статус полюса впливу у двополярному світі. Сусідні країни, такі як Монголія та Казахстан, уже значною мірою перебувають в орбіті Пекіну. За час ведення повномасштабної війни фактично до такого ж рівня опустилася росія. КНР є країною походження майже 50 % імпорту до рф, при тому частка росії в товарообороті складає не мізерні 3 %. Ще більш вражаючою є диспропорція поставок, адже 75 % російського експорту до КНР складають вуглеводні, водночас росіянам китайці постачають продукцію з високою доданою вартістю.
Розширення економічних зв’язків із Далекосхідними регіонами рф може означати в майбутньому фактичну колонізацію цих територій Китаєм. Тим більше, що він і так, аж по Байкал, вважає їх своїми «історичними територіями».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатись на канал у Viber можна тут.