Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
У Білому домі не дають обіцянок про тривалу допомогу Україні
У четвер, 7 грудня, координатор Ради національної безпеки США при Білому домі Джон Кірбі оцінив допомогу Україні від Конгресу найближчими тижнями. За його словами, у нього немає гарантій щодо постачання у майбутньому.
Про заяву Кірбі щодо підтримки України відомо з брифінгу. Він наголосив на складній політичній ситуації у Сполучених Штатах.
"Українські лідери були тут у місті вчора на конференції Пентагону з питань оборонної промисловості, щоб переконатися, що ми матимемо механізм, щоб вони мали здорову оборонно-промислову базу і довгострокову підтримку безпеки", - заявив Кірбі.
Координатор заявив, що у США є можливості підтримати Україну найближчими тижнями. Водночас у майбутніх постачань цього немає.
Кірбі заявив про занепокоєння адміністрації Байдена наданням допомоги Україні в галузі безпеки. Причина у політичній "кухні" Сполучених Штатів. У Білому домі не дають обіцянок про допомогу Україні, оскільки це все вирішується у Конгресі.
"Ми знаємо, що там (у Конгресі - ред.) є сильна двопартійна підтримка. Просто є невелика кількість республіканців, які хочуть тримати всіх у заручниках через доволі екстремальну прикордонну політику, щодо якої президент висловився, що ми готові вести перемовини сумлінно, він вірить, що мають бути змінені імміграційна політика, а також зміни ресурсів, і він готовий вести цю розмову.", - додав Кірбі.
Державний департамент США разом із Конгресом мають намір відправити до України чергового радника. Він працюватиме в Міністерстві з питань стратегічних галузей промисловості. Наразі це відомство очолює Олександр Камишін.
Американський чиновник буде слідкувати за недопущенням корупції, а також допомагатиме у співробітництві з США в сфері реформ та залучення інвестицій.
За словами представників американської адміністрації, головне завдання радника полягатиме у "підтримці та прискоренні" переходу України "до оперативно сумісних військових сил". Окрім цього, чиновник буде слідкувати за тим, як йде боротьба із корупцією.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.