«Я сказав Путіну: "Якщо ти увійдеш в Україну, я розбомблю до біса Москву. Кажу тобі - у мене не буде вибору". А він такий: "Не вірю тобі". А я йому: "Ще як". Він знову: "Не вірю". Але правда в тому, що він повірив мені... ну, на 10%»
Пісня в стилі поп, в стилі Wellboy, про простого виходця з села, який зіштовхується з невзаємним коханням. Трек вийшов легким і водночас драматичним через свій текст. Хотілося зробити так, щоб під цей трек люди покачували головою, танцювали і ставилися до життя простіше. Адже нас таких багато - вихідців з села.
Вашингтон готовий коригувати свою позицію залежно від ситуації на полі бою
Сполучені Штати не підтримують й не заохочують Україну до нанесення ударів по території Росії західним озброєнням. Проте влада країни готова закрити очі на це, якщо ситуація на полі бою погіршиться. Головне, щоб не було ескалації конфлікту.
Про це пише видання The New York Times, посилаючись на слова держсекретаря США Ентоні Блінкен. За його словами, адміністрація Байдена готова бути у цьому питання "терпимою" та не звертати уваги на деякі моменти. Проте вона лишає за собою право на те, щоб "адаптувати та коригувати" свою позицію залежно від ситуації на фронті.
"Адаптація і коригування означають саме це", – відповів Блінкен на питання про дозвіл на удари по території РФ.
Він наголосив, що Україна повинна сама ухвалювати рішення про те, як їй краще захищатися. США буде лише контролювати це питання та коригувати дії.
Наразі вже 11 країн, які постачають Україні зброю, дозволили бити по території РФ. Це стосується західної зброї від партнерів. Ініціативу підтримали Велика Британія, Франція, Нідерланди, Польща, Швеція, Фінляндія, Чехія, Литва, Латвія, Естонія та Канада.
Це рішення стало наслідком останніх атак РФ по Харківщині і підготовки окупантів до відкриття нового північного фронту на цьому напрямку. Відомо, що, наприклад, надані Францією та Британією дальнобійні ракети можуть долітати до Брянська, Калуги і Воронежа.
Штати поки не дали офіційного дозволу боронити кордони України далекобійними ATACMS з дальністю 300 км. Проте їх позиція стосовно питання послаблюється й найближчим часом їх "терпимо" може перерости у повноцінний дозвіл. Адже тиск на Байдена продовжує зростати.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.