Гарік Кричевський разом із донькою Вікторією вирішили порадувати публіку новою композицією "Лелека". За версією тата й доні птах прилітає до оселі щасливих людей назавжди.
Умови застосування ATACMS були оговорені ще до відправки їх в Україну
Далекобійні ракети ATACMS, які вже застосовуються українськими військовими, можна використовувати для ударів виключно по території України. Саме на таких умовах зброя була передана нашій країні. Бити цими ракетами по росії Пентагон заборонив.
Про це заявив представник Пентагону генерал Патрік Райдер в рамках брифінгу. За його словами, ракети були надані Україні для того, щоб вона могла захистити суверенітет та повернути назад захоплені росіянами території.
"Я не можу вдаватися в деталі щодо кількості ATACMS, які ми передали Україні. Однак, як і всі інші системи та обладнання, які ми поставили, були підкріплені запевненнями, що вони будуть використовуватися в рамках суверенної України з метою повернути назад та захистити суверенну українську територію", – сказав Райдер.
Він зауважив, що США найближчим часом продовжать консультації з Україною, щодо забезпечення її всім необхідним для захисту від російської агресії.
Про те, що Україна отримала далекобійні ракети ATACMS, стало відомо вже після того, як їх застосували для удару по аеродромах Бердянська та Луганська. Вони були передані таємно й значились у пакеті допомоги, як просто касетні.
Точна кількість переданих ракет офіційно не називалась. За даними The New York Times, перша партія складалась з 20 ракет. Відомо, що вони можуть вражати цілі на відстані до 160 км.
Голова МЗС України Дмитро Кулеба наголосив, що нинішні поставки є початком довгої та плідної співпраці в цьому контексті. Поставки ракет українській армії продовжаться й надалі. Варто очікувати збільшення загальних обсягів озброєння.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.