"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Дмитрасевич може вийти з-під варти, якщо внесе понад 20 млн грн застави
Вищий антикорупційний суд у четвер, 9 травня, обрав запобіжний захід заступнику міністру аграрної політики України Маркіяну Дмитрасевичу. Він проходить підозрюваним у справі Миколи Сольського щодо привласнення земель. Дмитрасевича відправили під варту, але з можливістю внесення застави.
Про це повідомили у ВАКС, на YouTube відбулася пряма трансляція засідання суду. Так, суд постановив застосувати до Дмитрасевича запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 діб (до 7 липня 2024 року включно) з можливістю внесення застави у розмірі 20 млн 287 тисяч гривень.
Заставу може внести як сам Маркіян Дмитрасевич, так й інша особа. У разі внесення застави, на нього будуть покладені відповідні процесуальні обов’язки, а саме:
Наприкінці квітня чинного міністра агрополітики Миколу Сольського НАБУ викрило на заволодінні державною землею на 291 млн грн та спробі заволодіння землею ще на 190 млн грн. Крім Сольського, підозру у справі з оборудок із землею вручили ще і його заступнику - Маркіяну Дмитрасевичу.
За інформацією НАБУ, розкрита схема незаконного захоплення земель в Сумській області. Учасники схеми знищили документи, що підтверджували право двох держпідприємств на землю. Це дозволило Держгеокадастру визнати ділянки самовільно зайнятими. Потім через підставних осіб землю передали у власність заздалегідь визначеним людям. Умовою отримання землі була її оренда приватному агрохолдингу.
За даними ЗМІ, Сольський проходить як підозрюваний за епізодами 2017-2018 років, коли здійснював адвокатську діяльність. Сам він підтвердив, що справа проти нього стосується зазначеного періоду. Також Сольський розповів, що справа нібито стосується суперечки між держпідприємствами та фізичними особами, яким передали землі на законних підставах.
26 квітня Сольського відправили під варту у зв'язку з підозрою у заволодінні земельними ділянками. Однак того ж дня він вніс заставу в розмірі 75,7 мільйона гривень і був звільнений. Сам Сольський заперечує свою провину.
Нагадаємо, фракція "Слуга народу" не спромоглася підтримати відставку Миколи Сольського, яку він подав після того, як отримав підозру від НАБУ. Таким чином, попри проведене розслідування, Микола Сольський залишився на посаді міністра.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.